Skocz do zawartości
Forum

Wąska szczelina stawu biodrowego


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 16 lat i wyszło na badaniu że mam wąską szczeline stawu biodrowego i mam ograniczony ruch byłem u profesora Jarosława Czubaka specjalisty ale powiedział że to jest nie do leczenia więc szukam odpowiedzi czy bo mówił że sie z tym urodziłem ale nie wiem czy to prawda da się cos zrobić żebym odzyskał ruch w tym stawie ?

Odnośnik do komentarza

Za mało danych.
Prof Czubak jest świetnym specjalistą i w większości przypadków można mu zaufać. Jednak nie wiem, czy przyczyna zwężenia szpary stawu jest strukturalna czy funkcjonalna. Lekarz twierdzi, że strukturalna, więc możliwości terapii są wówczas mocno ograniczone. Jednak dobrze by było skonsultować się z fizjoterapeutą. W Poznaniu jest wielu świetnych fizjoterapeutów, np. Łukasz Czubaszewski.
Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ten od szczeliny

Tam na tym jest tylko wąska szczelina w stawie biodrowym profesor konkretny zabawny gosc ale czy jest możliwosc przywrócić chociaż troche ruchu w nodze i troche zmiejszyć ból trenuje kickboxing a bez biodra zdrowego ciężko chociaż te 15% ruchu odzyskać i ograniczyć ból to było by super jest taka możliwosc wgl ?

Odnośnik do komentarza

Lekarze tu nie odpowiadają ,skoro wysokiej klasy specjalista nie rozwiązał Twojego problemu ,to nie licz na forum.
Tak na logikę,jeśli to jest wada wrodzona,to jeśliby mogło coś pomóc to jedynie leczenie operacyjne,ale widocznie i takie jest wykluczone w Twoim przypadku,
dlatego pewnie pozostaje się z tym pogodzić i zrezygnować ze sportu.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...