Skocz do zawartości
Forum

Częste przeziębienia i gorączka


Gość monika31

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monika31

witam! Mam pytanie obecnie przebywam na zwolnieniu lekarskim od 16.02.2011 dnia 16,02 miałam zabieg wyciecia żylaków niewiem czy to moze mieć jakiś związek ale od tego czasu jestem już 3 raz chora ,przeziębiona mam taki ból gardła że nie mogę śliny przełknąc tęperatura 38,5 miałam już 2 razy antybiotyk .Od wczoraj znowu wszystko powruciło nawe juz nie idę do lekarza bo mi wstyd -chcałabym zaznaczyć że siedzę cały czas w domu tyle co jak była ładna pogoda wyszłam przed dom.W czasie jak nie mam infekcji czyli nie boli mnie gardło to i tak ma cały czas stany podgorączkowe 37,5-7 i jestem osłabiona.,jak pytałam lekarza za drugim razem jak byłam z bólem gardła to powiedział że mam taką naturę i chyba musi tak być ale ja jestem wykonczona.Niewiem czy mam zmienic lekarza udać sie gdzieś indziej ? Bardzo proszę o poradę

Odnośnik do komentarza

Witam, wizyta u lekarza, kiedy rzeczywiście ma się takie dolegliwości jak opisujesz, to żaden wstyd. Każdy chce być zdrowy i ma do tego prawo, dlatego jednak skonsultuj się z lekarzem, najlepiej innym niż dotychczas. Życzę zdrowia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...