Skocz do zawartości
Forum

Dziwne uczucie+problemy z koncentracją


Gość zawro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od jakiegoś miesiąca mam dziwny problem, dodam że miałem podobny już wcześniej ale przeszło "samo". Otóż mam coś w rodzaju zawrotów głowy, ale są one minimalne lecz za to trwają 24h na dobę. Nie utrudniają chodzenia itp. lecz irytują. Do tego jestem ogólnie osłabiony, mam problemy z pamięcią. Kilka dni przed tymi objawami zrobił mi się zajad w kąciku ust i miałem biały nalot na języku. W dzień poprzedzający ten dziwny stan dostałem dość mocno piłką w głowę, ale objawy pojawiły się dopiero po jakichś 12 godzinach od tego zdarzenia (po przespanej nocy). Do tego dodam, że akurat tej konkretnej nocy kupiłem odświeżacz do powietrza, który usunąłem po paru dniach gdyż przypuszczałem, że jest on przyczyną tego stanu.
Dodam, że jakieś 5 miesięcy przed wystąpieniem tych objawów zostałem pobity, byłem u neurologa lecz ten powiedział, że nic mi nie jest, że to prawdopodobnie od szyji te "zawroty". Nie robił mi żadnych dodatkowych badań. Wtedy te objawy przeszły po jakimś miesiącu, teraz się utrzymują. Czy macie państwo jakiś pomysł co to może być? Oczywiście pójdę z tym do lekarza, ale chciałbym poznać możliwe scenariusze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...