Skocz do zawartości
Forum

Piekący ból brzucha


Gość Paulinista

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulinista

Witam, 7stycznia miałam operacje na wyrostek robaczkowy ponieważ od kilku lat miałam bóle brzucha. Czasami miałam bardzo silne ataki ze nie mogłam dotknąć brzucha. Wyniki USG, przeswietlenia nic nie wykazywały ob lekko podwyższone . Aż wkoncu wycięli mi wyrostek . Wczoraj 13 marca miałam robiona kolonoskopie i nic nie wykazała . Badania ginekologiczne tez dobrze wychodzą. Dzisiaj bardzo boli mnie brzuch po prawej stronie,mam uczucie pieczenia. Tak samo miałam przed operacja wyrostka. Jakie mogą być przyczyny??? Bardzo proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Hej. Moja siostra miała podobnie jak Ty. Niesamowicie bolał ją brzuch, czasem tak mocno, że nie mogła normalnie funkcjonować. Lekarze zachodzili w głowę, w końcu wycięto jej wyrostek. Niestety, dolegliwości po operacji nie minęły. Po dwóch tygodniach od zabiegu znowu zaczęły się bóle brzucha. Dodatkowe badania nic nie wykazywały. Dopiero USG pokazało zmiany w jelitach i jakieć polipy, które trzeba było usunąć. To one dawały takie dolegliwości bólowe. U Ciebie kolonoskopia nic nie wykazała, więc to chyba nie od układu pokarmowego. Moim zdaniem powinnaś wybrać się do specjalisty i powtórzyć badania. Trzymam za Ciebie kciuki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...