Skocz do zawartości
Forum

Grypa jelitowa?


Gość Mhmm

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Moze od poczatku. Myslalam ze jestem przeziebiona.. Kilka dni kichalam co chwila ale kataru nie mialam. Wypilam saszetke na przeziebienie i przeszlo .. 2 dni temu bardzo bolal mnie brzuch i mialam gazy.. Myslalam ze moze za duzo zjadlam i tak sie dzieje.. Ale wczoraj sie zaczelo od rana nie wiem co.. Wstalam z uczuciem jakbym miala kaca, prawie nic nie zjadlam wczoraj.. Mam jadlowstret wrecz.. Czuje sie ciagle pelna.. Pobolewa mnie brzuch i zoladek. Dzis to samo.. Goraczki nie mialam. Wczoraj mialam straszny, pulsujacy bol glowy, dreszcze i ciagle uczucie zimna. Noc tez nie nalezala do najlepszych. Rozbicie, bol brzucha do tego doszla bardzo wodnista biegunka od 4 rano.. No i te ciagle nudnosci.. Czy to grypa? Bo nie wiem co ze soba zrobic..

Odnośnik do komentarza
Gość Olineczka

Iść do lekarza po L4, nifuroksazyd, smectę i elektrolity, pić dużo czystej wody, odpoczywać i nie forsować układu pokarmowego :). To prawdopodobnie jelitówka, czyli infekcja wywołana rotawirusami. Do opanowania. Tylko musisz odpocząć i nie dać się odwodnić po biegunkach. Zdrówka! :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olineczka

Na początek kaszki dla dzieci, takie co się wrzątkiem zalewa, w niewielkich ilościach. Za dzień - dwa, jak się ustabilizuje, proponuję sucharki, za 3 dni - bułkę z masłem. Weź stoperan, jeśli ciągle masz biegunkę, bo może Cię odwodnić krytycznie. I dużo pij wody!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...