Skocz do zawartości
Forum

ból dziąseł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam spory problem. Kilka miesięcy temu leczylam jedynkę. Potem się okazało że dentysta źle mi wyczyscil i zebrała mi się ropa no i miałam usunięta plombe i miałam się zgłosić ponownie lecz to zaniedbalam za drugą też się wzięłam miałam tam umieszczoną trutke i ponownie to zaniedbalam nie zglosilam się by dokończyć leczenie. W chwili obecnej mam bóle dziąseł, może to szczęka nie mam pojęcia ale boli mnie zarówno góra jak i dół. Bywają dni ze ból ustępuje A niekiedy boli strasznie przez kilka dni. Pomaga mi trochę zimna woda. Podejrzewam że jedynki będę miała już do wyrwania aczkolwiek nie chce tego robić, ponieważ są to żeby z przodu. Nie wiem czy ból jest wywolany wlasnie przez te zeby czy może doprawiłam się jakieś innej choroby zapalenia czy czegoś. Pierwsze takie bóle pojawiły się w styczniu i trwały ponad tydzień i potem ustapilo ale często powracają. Dodam że zęby z przodu mam tak jakby nabrzmiale, jak dotykam to bolą.

Odnośnik do komentarza
Gość MercyMercy

Musisz koniecznie iść do stomatologa. Mogło dojść np do zakażenia a to już nie są przelewki. Nie rozumiem jak można tak postępować, zaczynać leczenie i to kanałowe a potem odpuszczać. Zrobisz sobie w końcu krzywdę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...