Skocz do zawartości
Forum

Ból żołądka i jelit. Czy to poważne?


Gość kawiatuszek1233

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kawiatuszek1233

Witam!
Pisze, ponieważ jestem przestraszona. W poniedziałek, wracając ze szkoły czułam się niesamowicie źle. Gorączka, bóle głowy, wszystko mnie drażniło-najmniejszy szmer, dotyk. Wczoraj i dzisiaj, siedziałam w domu i nie byłam w szkole. Mam miesiączkę i niestety mam je strasznie bolesne, a więc biorę silne leki, żeby uśmierzyć ból. Wczoraj i dzisiaj brałam tabletki przeciwgorączkowe i przeciwbólowe - apap. Zbierając wszystko w kupę, od soboty brałam dosyć sporo leków.
Od poniedziałku, również towarzyszą mi bóle żołądka i problem z wypróżnianiem. Niedobrze mi i czuję się wydęta. Udało mi się dzisiaj wypróżnić dwa razy, ale dalej czuję to samo. Naczytałam się w internecie, że to nawet mogą być objawy ciąży, no i niestety się nawkręcałam. :( Co to może być i czy to poważne?
Błagam o szybką odpowiedź! Bardzo się boje! :(

Odnośnik do komentarza

niestety przy dużej ilości leków przeciwbólowych problemy jelitowe się zdarzają, trzeba koniecznie jest ograniczyć, a jak już się taka sytuacja zdarzy spokojnie pić dicopeg, dużo płynów, można także miętę i melisę co pomoże nieco złagodzić stres

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...