Skocz do zawartości
Forum

Chłoniak + wirusy + chemioterapia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Od wielu lat choruję na hcv i hiv. W ubiegłym roku zdiagnozowano chłoniaka żołądka. Przeszedłem 5 cykli chemii a dzisiaj dostałem telefon z onkologii, żeby jutro stawić się na kolejną...
Od kilku miesięcy zbieram informacje o naturalnych metodach leczenia. Miesiąc temu kupiłem butlę witaminy C i postanowiłem spróbować. Ostatnie wyniki TK wskazują na zdrowienie i chociaż w opisie nie ma wspólnych mianowników, zmian jest jakby mniej. Lekarz twierdzi, że następuje poprawa...
Jednak boję się kolejnej chemii. Skutki uboczne (było tragicznie) ustępują i z dnia na dzień czuję się lepiej. Mam wiarę, że naturalne metody działają a chemia jedynie pogarsza sytuację i chociaż efekty są wyraźne to być może nie jest to zasługa chemii? O całym leczeniu mógłbym napisać książkę. Zupełny brak kontaktu z lekarzem, wrażenie oszukiwania i lekceważenia...
Ogromnym dylematem jest też branie leków antywirusowych w obecnym stanie.
Nie mogę znaleźć lekarza albo kogoś, kto pomógłby zdecydować o dalszym leczeniu. Mam nadzieję, że tutaj ktoś pomoże. Mam też problem z dietą, na razie staram się odrzucić cukier i mleko.
kupiłem też witaminę D3+K2.
Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczenie mówi

Poczytaj jeszcze o leczeniu sodą, a co do chemii, to niestety musi być Twój i tylko Twój wybór, nikt nie powinien decydować za Ciebie. Wiem natomiast że połowa mojej rodziny wymarła na raka i żadna chemia im nie pomogła, widziałam jak cierpieli jeśli mnie to spotka, to sobie odpuszczę i skorzystam tylko i wyłącznie z metod naturalnych. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...