Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha i drgawki


Gość lucek

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry:)
mam 21 lat, od kilku dni boli mnie brzuch, mam drgawki, jest mi nie dobrze, jesli jem robi mi sie nie dobrze i nieda mi juz dokonczyc posilku, po dluzszym czasie jak nie jem, a potem zjem zdarza mi sie wymiotowac... naprawde nie wiem co z tym zrobic i od czego mi sie to wzielo czy to jest jakas choroba wrzodowa i czy udac sie pilnie do lekarza czy z biegiem czasu bol ustapi .. bardzo prosze o rade..


z powazaniem:
lucek

Odnośnik do komentarza
Gość ewelina2

Hej. Objawy, o których piszesz mogą świadczyć o jakiejś infekcji wirusowej lub bakteryjnej układu pokarmowego: stąd bóle brzucha i mdłości oraz wymioty po jedzeniu. Nie piszesz, czy oprócz tego, masz jakieś inne symptomy: lekką gorączkę np.? Być może te drgawki to wynik podwyższonej temperatury. Trudno powiedzieć. Jeśli wystąpi gorączka, objawy nie ustąpią, wybierz się koniecznie do lekarza. Może to zwykła infekcja, a może jakieś inne schorzenie. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza
Gość myszkaaaaaa

hej ewelino
Moze zaczne od poczatku.. mialam w styczniu grype po ktorej nie moglam jesc, i wszystko sie zaczelo...
a mianowicie w lutym chorowalam na angine nie wyleczylam jej jak to mlody czlowiek uwazalam ze jestem mloda to co mi sie moze stac...jest mi straszne slabo, nie moge jest i mam to juz od kilku dni..dzis mam znowu angine i ja wyleczylam zostal mi tylko kaszel, od lutego zdarzylo mi sie chyba z 4 razy wymiotowac, jesli to infekcja to czy by twala tak dlugo ??jesli tak to jak ja wyleczyc usunac z organizmu????
mam drgawki ale nie z wysokiej jgoraczki bo mierze i jest normalan 36,6. dalej jest mi nie dobrze , boli brzuch, zdarzaja sie biegunki albo po prostu wodniste stolce:( naprawde nie wiem juz co mi dolega bylam u lekarza rodzinnego i mowi ze ja mam w tym interes ale jaki nie ucze sie pracy znalezc nie moge:(
moze to jakas nerwica?? jutro mam isc na usg brzucha. moze to przyczyna w jelitach...do tego wszystkiego schudlam chyba z 5 kilo:( a moze to jakas chorba tarczyca bardzo prosze o rade sama juz nie wiem co robic mam boje sie wyjsc z domu jechac do kogos ze tam mi sie stanie cos takiego i za slabne, chlopak chce na dyskoteeke jechac a ja naprwde sie boje ze bede wymiotowac i zle czuc:(( skad te wszystkie objawy:
wymioty,slabo, biegunka lub wodniste stolce, drgawki,odbijanie od zaladka, czy to choroba wrzodowa?? dlaczego mnie zatyka jak jem i dlaczego schudlam chyba z 5 kilo...prosze o rade bardzo, martwie sie

Odnośnik do komentarza

Witam mam taki problem kiedys jak sie bardzo denerwowalem strasznie sciskalo mnie w srodkowej czesci brzucha przy czym mialem drgawki trzeslo mna jak by bylo mi zimno bol jest tak silny ze nie moge czasami wytrzymac teraz jest jeszcze gorzej poprostu zaczyna bolec mnie zoladek po czym dostaje drgawek bol jest tak silny tak silnie sciska mnie w srodkowej czesci brzucha moze ktos miewal podobne schorzenia i co z tym robic czasem trwa to 5 minut czasem duzo dluzej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...