Skocz do zawartości
Forum

Nerwica a padaczka


Gość waniliowa35

Rekomendowane odpowiedzi

Gość waniliowa35

witam
Od 2 miesięcy odczuwam niepokój uderzenia gorąca do głowy kołatania serca ,lęk.Byłam u lekarza który stwerdził ze moge mieć kłopot z nadciśnieniem . Cisnienie mam jednak w normie 120/80 .Zauwazyłam jednak ze przy ataku cisnienie wzrasta do 155/90 . Leczę się również od 18 lat na epilepsje.Od 9 lat nie miałam żadnego ataku a w całym okresie leczenia (18 -letnim) były tylko 4 ataki. Piszę o tym bo zaczełam się obawiać czy moje dolegliwości zwiazane z kołataniem niepokojem uciskami głowy mogą wywołać atak epilepsji??Zaczęłam się o to bardzo martwić.
Dodam tez że miesiąc temu ścierpła mi lewa stopa i była tak ścierpnięta ponad tydzien czasu - czy to moze miec zwiazek z moim stanem zdrowia.
Mój neurolog wspomniał że moge miec nerwice lękową
A wiec czy mam nerwice , nadciśnienie , czy jednak powinnam się martwić że te objawy wywołają atak padaczki ??? Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście to może być nerwica. Jednak ostateczną diagnozę może postawić jedynie lekarz w gabinecie. Pamiętaj, że ciągłe zamartwianie się nie służy zdrowiu. Postaraj się zatem bardziej z dystansem podchodzić do swoich dolegliwości, co jednocześnie nie powinno być jednoznaczne z całkowitym lekceważeniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...