Skocz do zawartości
Forum

Odwodnienie


Gość lesij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wstyd się przyznać ale byłem w 2tygodniowym cugu alkoholowym i się odwodniłem. Po prostu piłem tylko wódkę i czasem coś do popicia, czasami też piwo, no i niewielkie ilości wody na drugi dzień z rana. Pierwszy tydzień nie wymiotowałem, ale na drugi zacząłem nawet pijąc zwykłą wodę wymiotować, nawet już nie miałem czym a chciało mi się wymiotować. Dziś mija 3 dzień kiedy zaprzestałem picia alkoholu. Pierwszego dnia skóra z ust schodziła mi płatami, że tak to określę, dziś już tylko czuję suchotę w ustach i gardle, pierwszego dnia moje gardło było bardzo suche, że jakby coś w nim siedziało, miałem takie odczucie. Strasznie bolały mnie nogi też, mimo, że nigdy wcześniej mnie nie bolały, dziś bolą o wiele mniej ale jednak bolą nadal. Moje pytanie: kiedy się nawodnię tak porządnie by normalnie się czuć? Piję 3 dzień duże ilości wody ale nadal czuję skutki odwodnienia.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej, gdybyś dostał kroplówki, ale pewnie wstyd ci jechać na SOR. Musisz uzupełnić elektrolity, możesz poprosić w aptece takie, które stosuje się przy biegunkach. Możesz też wspomagać się glukozą. Sama woda to za mało

Odnośnik do komentarza

~ambra
Najlepiej, gdybyś dostał kroplówki, ale pewnie wstyd ci jechać na SOR. Musisz uzupełnić elektrolity, możesz poprosić w aptece takie, które stosuje się przy biegunkach. Możesz też wspomagać się glukozą. Sama woda to za mało

Dziękuję za odpowiedź. Niestety na SOR właśnie jest mi wstyd jechać, więc to odpada. Wspomagać się glukozą, tzn? Na czym to polega?

Odnośnik do komentarza
Gość Wiciokrzew

a może kup sobie elektrolity, możesz je rozpuścić w butelce wody i pić przez cały dzień. Glukoza też jest dobrym sposobem. Możesz też zrobi własny napój izotoniczny, trochę miodu, sok z cytryny i odrobina soli ( spora szczypta)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...