Skocz do zawartości
Forum

NIETRZYMANIE MOCZU PRZY KASZLU


Gość SL79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 37 lat i zauważyłem że ( nie zawsze ale coraz częściej ) przy wstawaniu z toalety samoczynnie ,,leci mi ,, trochę moczu tak jak bym nie wysikał się do końca. To samo dzieje się kiedy kaszle to właśnie wtedy też popuszcza się troszkę moczu jestem tym dość zaniepokojony bo mam dopiero 37 lat i trochę jest to niepokojące. Jaka może być tego przyczyna ? Bardzo proszę o radę co mam zrobić by nie powtarzało się kolejny raz. Dziękuję wszystkim za pomoc i poświęcony czas.

Odnośnik do komentarza

No wiesz, u kobiet przyczyną jest najczęściej osłabienie mięśni Kegla po porodach i można te mięśnie ćwiczyć. U mężczyzn to najczęściej choroby gruczołu krokowego, ale czy można pomóc sobie ćwiczeniami? Nie wiem. Wizyta u urologa jedynym wyjściem

Odnośnik do komentarza

Musisz iść do lekarza, bo nikt Cię na forum nie zdiagnozuje. Może to być błahostka, a może coś poważnego. Tak czy tak trzeba iść i się zbadać. Doraźnie to spróbuj się może jakoś zabezpieczać, jak moja mama miała taki problem to kupowała sobie specjalistyczne wkładki Tena Lady. Zajrzyj może na ich stronę, na pewno mają coś dla mężczyzn

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...