Skocz do zawartości
Forum

Popuszczanie moczu


Gość Frytka23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Frytka23

Witam, od dawna zauważyłam u siebie popuszczanie moczu. Nawet gdy jestem w domu i nie czuje silnej potzreby oddania moczu, potrafie popuscic! Gorzej jest gdy jestm poza domem a na prawde mi sie chce! Próbowałam cwiczyc miesnie kegla ale po nich wydaje mi sie nawet, ze jest gorzej niz poprzednio!! To bardzo niekomfortowe uczucie chodzic ciagle z mokrymi majtkami nawet jesli uczeszczam do tolaety srednio co 2 godz!!! :/ Prosze o rade...

Odnośnik do komentarza

A może to jakieś zapalenie dróg moczowych? Czy odczuwasz często "parcie na mocz"? Musisz udać się do lekarza i opisać mu te symptomy. Jeśli czujesz się niekomfortowo, polecam stosowanie wkładek higienicznych. Tylko pamiętaj, by je odpowiednio często zmieniać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Zapalenie raczej nie, mam to juz od ok 2 lat, ale teraz jest troche gorzej. Stosowałam eki, bezskutecznie a on raczej na zapalenie pecherza by pomógł. Nawet gdy mi sie nie chce do toalety to popuszczam. To nie jest parcie raczej samowolne oddawanie moczu. Od 2 tyg cwicze miesnie przy pomocy cwiczen kegla, ale nie odczuwam poprawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...