Skocz do zawartości
Forum

Tachykardia, kołatanie serca przy nerwicy


ewa95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałabym zasięgnąć rady chodzi mianowicie o to, że od pewnego czasu mam ciągle bardzo wysoki puls, zawroty głowy. Trzy miesiące temu miałam atak i od tamtej pory serce szaleje. Trzy miesiące temu byłam na pobraniu krwi i po pobraniu źle się poczułam, trwało to dwie gdz, miałam kołatanie serca, zawroty głowy, po jakimś czasie zasłabłam, miałam wysokie ciśnienie i puls, zimne ręce, drgawki, po przyjeździe karetki pogotowia zostałam zabrana na SOR gdzie zrobili mi badania krwi i moczu, dostałam kroplówki z potasem, magnezem, Hydroksyzyne, Relanium i z zaleceniem udania się do psychologa i kardiologa zostałam wypisana do domu.. Czy te wszystkie objawy mogą być na tle psychicznym, i czy może to być choroba psychiczna?

Odnośnik do komentarza

To mogą być objawy nerwicy, ale serce też powinnaś przebadać. Skoro dostałaś skierowanie do kardiologa, to idź, chociażby po to, by wykluczyć przyczyny ze strony układu krążenia. Zresztą kardiolog może zapisać leki na obniżenie tętna, po których możesz poczuć się lepiej. A tarczyca została zbadana? Takie objawy może też dawać nadczynność tarczycy

Odnośnik do komentarza

A ja powiem Pani jak w moim przypadku nerwica dawała o sobie znać.
1. Wymioty-biegunka
2.silne zawroty glowy(bez przerwy)
3.mazał mi się wzrok
4.drzenia rąk
5.bol w lewej piersi...
6.bol karku
Byłam aż 3 razy na Sorze...Badali mnie lekarze...4 neurologow zgadywało...Ostatni postawił diagnoze bolerioza lub SM.Zrobilam prywatnie 2 razy bolerioze wynik ujemny-na rezonans mozgu czekam do konca miesiaca...Ale moja prowadzaca lekarz neurolog postawila na nerwice...Co się okazalo,to jest ona.Lekarz psychiatra przepisal mi leki po ktorych mam poczuc sie lepiej-to sie okaze :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...