Skocz do zawartości
Forum

krew z nosa


Gość liza89

Rekomendowane odpowiedzi

witam. od 3 dni mam krwawienie z nosa dosyć intensywne trwające 10-15min. nigdy nie miałem czegoś takiego...dodam że jestem przeziębiony ale nie mam kataru, brałem jedynie gripex max, w ostatnim czasie miałem dużo stresu związanego z egzaminami na studiach oraz zdarzyło mi się pić alkohol, dodam że niestety moja dieta jest uboga w warzywa i owoce a także nabiał, przebywam również w pomieszczeniu w którym powietrze jest suche czy to może mieć wpływ? czy przyczyną est znacznie poważniejsza? przestraszył em się czytając o bialaczkach itp...jakie badania powinienem wykonać ?

Odnośnik do komentarza

Z badań morfologia wystarczy. Ale to może być od gripexu, który zawiera substancje obkurczające śluzówkę nosa. Przy dłuższczym stosowaniu może powodować krwotoki z nosa. Nawet jak się go stosuje krótko to w połączeniu z suchym powietrzem może powodować takie objawy

Odnośnik do komentarza

Powinnaś pójść do laryngologa, by sprawdził, czy nie ma żylaka w nosie. Krwawienia mogą być spowodowane też słabą krzepliwością krwi lub słabością naczyń krwionośnych. katar przeziębienie, zażywanie aspiryny mogą powodować krwawienia z nosa. Mnie kiedyś przy powtarzających się krwawieniach i wykluczeniu innych przyczyn, laryngolog zalecił łykanie Rutinoscorbinu. O ile dobrze pamiętam brałam 3 x po 2 tabl przez 2 tygodnie. Pomogło

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...