Skocz do zawartości
Forum

kaszel, stan podgorączkowy, długie leczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od ponad miesiąca chodzę od lekarza do lekarza i jak byłem chory tak nadal jestem, od dłuższego czasu tj 2-3 miesięcy mam suchy męczący kaszel, a od 2 tyg może 3 stan podgorączkowy, 37.0-37.4, byłem leczony na ostre nieokreślone zapalenie oskrzeli, 2 tyg antybiotyk Klacid i nic, rtg klatki piersiowej - bez zagęszczeń ogniskowych z nieco wzmożonym rysunkiem podścieliska sylwetka serca poszerzona w wymiarze poprzecznym. morfologia w porządku, ostatnio robiłem badania do pracy i miałem badany mocz, chyba też wszystko dobrze bo nikt mi nic nie powiedział, byłem u pulmonologa miałem robioną spirometrię która wyszła prawidłowo, mimo wszystko dostałem leki na astmę tj. Alvesco 160, w razie duszności Ventolin, oraz Buderhin do nosa. Duszności nie mam wiec zażywam 5 dzień Alvesco i buderhin i w sumie to chyba jest gorzej niż było, jak wezmę Alvesco to chwilę nie kaszlę, ale za to później nadrabiam kilkukrotnie. Do tego czuje w gardle na górze jak by non stop było coś przyklejone, taka gęsta ślina, której nie mogę ani odkaszlnąć ani wypluć ani przełknąć. Najmniej kaszlałem gdy piłem herbatę z miodem i cytryną. Nie wiem już co robić, gdzie nie pójdę odsyłają mnie z kwitkiem do innego lekarza lub z lekami które nie dają efektów. Proszę o pomoc.

monthly_2016_02/kaszel-stan-podgoraczkowy-dlugie-leczenie_3624.jpg

monthly_2016_02/kaszel-stan-podgoraczkowy-dlugie-leczenie_3625.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość sprawdź

Pij wodę cytryną a nie herbatę i sodę, 1 łyżeczka zalana wrzątkiem można z mlekiem( ale jest okropne) , dobrze rozrzedza wydzielinę ale trzeba pić 3 godziny po jedzeniu nie wcześniej i nie wcześniej niż pół godziny przed jedzeniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...