Skocz do zawartości
Forum

Grypa żołądkowa w domu


Gość AoiChou

Rekomendowane odpowiedzi

Moja siostra ma chyba grypę żołądkową. W nocy dopadły ją dolegliwości, nadal źle się czuje. Jak mogę się uchronić przez zarażeniem tym paskudztwem? Nie należę do chorowitych osób. Mycie rąk po każdym pobycie w toalecie, wietrzenie mieszkania. Mogę profilaktycznie zrobić coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza

nie używajcie tych samych sztućców, ręczników itp. ale to i tak nie za wiele się. Mieszkacie w jednym domu więc wirusy wędrują sobie po całym domu. wietrzenie może pomóc ale nie w jakimś mega stopniu. Jeśli jesteś mał chorowity to istnieje szansa na to że jakoś się uchronisz.

Odnośnik do komentarza

U siostry objawy utrzymywały się noc i do rana, resztę dnia źle się czuła, ale nie miała już biegunki i wymiotów. Dzisiaj już czuje się dobrze. Aż się zastanawiam, czy grypa mogłaby trwać tak krótko? W sumie, to jej chłopak i znajomy z którym się ostatnio widzieli, również nie byli w najlepszej kondycji.
Ja póki co dobrze się czuję.

Odnośnik do komentarza

Widocznie Twoja siostra złapała jednodniówkę. Objawy powinny stopniowa znikać i powinna wrócić do zdrowia. Staraj się jak najmniej z nią przebywać. Nie korzystaj z jej rzeczy. Obowiązkowo myj ręce po każdej rzeczy, którą dotykałyście wspólnie. Nie wiem czy uda Ci się uchronić przed tym wirusem, bo jest to bardzo ciężkie. Próbuj a może się uda. Najlepiej by siostra ciągle korzystała z tego samego zestawu sztućców, kubka i swoich ręczników w łazience. Niech nie roznosi zarazków po całym mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...