Skocz do zawartości
Forum

Spuchniete oczy, duszności, świąd


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 20 lat i od pewnego czasu borykam się z problemem zapuchnietych oczu. Zdarza się to na wszelkiego rodzaju uroczystościach gdzie tańczę i jest dość ciepło. Objawia się to najpierw pieczeniem oczu a gdy już spuchna-gorna i dolna powieka to swędzi mnie skóra na szyi brzuchu, genitaliach. Mam duszności. Ciężko mi się oddycha. Byłam u kardiologa, endokrynologa, okulisty i u dwóch pierwszych jest wszystko bez zarzutów. Okulista zalecił okulary ale nic więcej nie widział prócz wady wzroku. A kardiolog znalazł niegroźne szmery na sercu. Nie mam pomysłu co robić. Utrudnia mi to życie zarówno osobiste jak i towarzyskie. Dzieje się to tylko przy jakiejś duszności gdy się zgrzeje. Gdy poczuje ciepło w głowie. Co to może być? Jestem bezradna. Stosowałam krople, odstawiłam kosmetyki i nic. Nadal to samo. Jedynie jak jestem w ogromnych pomieszczeniach gdzie jest przepływ powietrza to jest szansa ze one mi nie spuchna. Ale nie 100%...

monthly_2016_02/spuchniete-oczy-dusznosci-swiad_3614.jpg

Odnośnik do komentarza

~sprawdź
A sport uprawiasz jakiś? czy w tedy też coś takiego się dzieje?

Nie uprawiam juz sportu. Dawniej tak ale ze względu na oczy przestałam. Trochę ćwiczę w domu i gdy się dość mocno wysile czuje jak mi te oczy pulsuja. Czuje gorąco w głowie. Wtedy przestaje bo boje się ze zaraz znów mi popuchna. Nie wiem już co mam robić. :-/

Odnośnik do komentarza

~sprawdź
Ja obstawiała bym na jakieś toksyny które uwalniają się pod wpływem wysiłku fizycznego, nie zaszkodzi oczyszczanie organizmu z toksyn i zdrowa dieta. I podstawowe badania krew, mocz a nawet kał.

No niby tak ale gdzie się udać w ogóle z czymś takim? Załóżmy że wyniki wyjdą w porządku i co wtedy? Kilka lat do tego dochodzę i wydaje mi się ze to jest spowodowane dusznoscia podczas wysilku fizycznego. Wdychaniem gęstego powietrza. Tylko ze b dziwne ze oczy na tym cierpią. Dziękuję bardzo za radę. Badania wykonam ale czarno to widzę. Juz teraz wydalam mnóstwo pieniędzy na lekarzy a i tak nic mi nie pomogło. :-(

Odnośnik do komentarza

~mgmg
nie chce mi sie wierzyc, ze nie mialas podstawowych badan z krwi.
morfologia z recznym rozmazem, OB, badanie ogolne moczu
popros o to rodzinnego albo zrob prywatnie w najblizszym czasie

Nie mialam na pewno. Jakbym miala to pewnie cos by wyniklo. A oczy moga byc skutkiem takiej dolegliwosci? A jaki lekarz sie zajmuje w ohole takimi schorzeniami? I jesli to nie te pokrzywki to moze byc cos innego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...