Skocz do zawartości
Forum

Duszności, kołatanie serca i utrata świadomości


Gość fiolek85

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fiolek85

Witam Chciałabym pokrótce przedstawić problem z jakim wraz z mężem borykamy się już od 2007 roku Otóż mąż w pracy dostała duszności, kołatania serce, jakby mu ktoś worek foliowy na głowę założył i tracił świadomość. Ludzie z pracy zawieźli go na SOR, tam zbadali krew i stwierdzili, że spadł mu potas/ a potas miał w dolnej granicy ale normy!/ dostał kroplówkę z potasem i wio do domu. Od tamtego pamietnego zdarzenia mąż ma napady, że ma okres kiedy się dusi maksymalnie i lepsze okresy, ale bylismy już u wielu specjalistów. I Tak przerobilismy : kardiologa: jeden stwierdził widząć wykres z przychodni z nastepnego dnia po incydencie w Sorze , że to nie możliwe bo musiałby mieć zwał, zrobiliśmy echo, wysiłkowe w sumie jakieś problemy z farkcją ale niby nic się nie dzieje, wysiłkowe ok, holter większe tachykardie ale kardiolog stwioerdził, że nic się nie dzieje i jest mąż kardiologicznie zdrowy. Neurolog badania, tk głowy eeg / wszystkow porządku, oprócz zrabanego kręgosłupa na odcinkach szyjnych/ nie przesadzać z wysiłkiem/ na tk wyszły polipy w zatokach, ale laryngolog powiedział, że to nic. Po następnym pierwotnym ataku/ wtórne ciągnął się potem tygodniami i ustępują/ który miał miejsce w przychodni, lekarze nie wiedzieli co dali więc skierowanie do laryngologa zeby sprawdził dlaczego zawroty głowy, eng zrobione minimaln odchyły betaserc i tyle. Pulmonolog = alergia na roztocza, spirometria lekkie odchylenia, tyle. W październiku zeszłego roku ostry brzuch - szpital, nie wiadomo co niby woreczek ale nie woreczek, cholesterol wysoki , próby wątrobowe od 2007 roku nadal wysokie GGTP też , na pewno pije , ale tłumacze lekarce, że mąż nic nie pije zero null. I nie wiem dalej mąż sie dusi, ma zaroty głowy, masakra, a do kogo pójść już nie ma... tsh w normie, helicobaktera nie ma usg w normie nerki przebadane bo podejrzewali guza więc dwa razy na tk był i ok., Ja już nie mam siły czy na prawdę muszę znaleść dr House żeby nam pomógł?????? Jeśli ma z państwa lekarzy ktoś jakis pomysł co możemy jeszcze sprawdzić i gdzie iśc to błagam o podpowiedź bo ja na serio już nie mam siły. Tyle kasy wydanej tyle specjalistów odwiedzonych, ż brak słów. Czekam na jakąś pomoc z góry dziękuje'

Odnośnik do komentarza
Gość Micah123456

Witam!Skoro wszystkie wyniki,są w normie podejrzewam ,że przyczyną tych dolegliwości może być nerwica.Istnieje wiele różnych objawów nerwicy. Będą się one różnić w zależności od pacjenta oraz siły choroby.Może jeszcze Pani wykonać RTG odcinka szyjnego czasem bywa tak ,że zwyrodnienie odcinka szyjnego daje takie objawy jak:zawroty głowy,częste bóle głowy itd.Proszę też regularnie badać ciśnienie męża.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...