Skocz do zawartości
Forum

Jaskra niskiego ciśnienia


Gość izabela66

Rekomendowane odpowiedzi

Gość izabela66

Witam. Mam 24 lata. Mam stwierdzoną jaskrę niskiego ciśnienia. Czy mogę pić przy jaskrze mocną herbatę, nosić przyciemniane okulary? Czy przy jaskrze można wszystko robić, tzn. dźwigać ciężary, uprawiać sport itp?(izabela66)

Odnośnik do komentarza
Gość genowefa2

Witaj, jeśli decydujesz się na noszenie okularów przeciwsłonecznych, pamiętaj, by było one dobrej jakości i posiadały odpowiedni filtr. Przyciemniane okulary bez filtra to zabójstwo nawet dla zdrowych oczu. Noszenia okularów przeciwsłonecznych odradza się osobom cierpiącym na jaskrę wąskiego kąta. Jeśli chodzi o aktywność fizyczną to wiele zależy od jej intensywności. Na pewno nie poleca się uprawiania intensywnych sportów wyczynowych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ludzie sobie nawet nie zdają sprawy jak szkodzą swojemu wzrokowi takimi okularami... równiez trzeba chodzic regularnie na kontrole do debrego specjalisty... szczególnie jeśli juz coś z tym wzrokiem jest nie tak... ja się wystrzegam takich rzeczy i wole jak coś wcześniej wiedzieć i zdążyć zapobiegać chorobom dlatego chodzę do Szpitala Prywatnego na Rocha w Białymstoku ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...