Skocz do zawartości
Forum

Jak dbać o wzrok?


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linkaop

Osoby, które regularnie badają swój wzrok mogą się ustrzec przed wieloma chorobami. To tak naprawdę dotyczy wszystkich badań profilaktycznych - regularnie i konsekwentnie. Wcześniej z profilaktyką byłam trochę na bakier p dwa lata temu postanowiłam to zmienić, badam się regularnie, odwiedzam Centre de la Vision raz na pół roku.

Odnośnik do komentarza

Monitory komputerowe i TV to typowe psuje oczu.
A dbać można na różne sposoby, od wewnątrz luteina i dobre kropelki do oczu, np. Oviso z doz.pl + oczywiście dobrze wyregulowane monitory, tak by nie wypalały oczu.

Odnośnik do komentarza

oczywiscie ze mozna samemu zepsuc.. zbyt dlugie siedzenie przez tv czy komputerem, czytanie po ciemku, nieprawidlowa higiena.. to wszystko wplywa na oko.. ja zarazilam sie nuzencem a walka z nim zajela mi wiele miesiecy.. chusteczki titiol retinea https://retinea.pl/titiol/ do higieny, krople nawilzajace i wsparcie okulisty pomogly mi sie go pozbyc.. mam nadzieje ze juz nigdy sie nie pojawi :)

Odnośnik do komentarza
Gość Natanek

Zakladam okulary do pracy przy komputerze :) szkoda tylko, że pewnego razu z zapomnienia głupoty gapiłem na wujka, ktory spawał ogrodzenie. Ludzie, później to była jakaś masakra ból okropny nigdy tego nie róbcie przestrzegam .

Odnośnik do komentarza
Gość Artuuro

To chyba oczywiste, że jak ktoś dużo siędzi przed komputerem, to dobre krople nawilżające to podstawa. U mnie to Oviso z dwoma łezkami z doz.pl czyli te intensynie nawilżające. Mega zaleta to, że mają trwałośc 90 dni od otwarcia poemnika.

Odnośnik do komentarza

Nie tylko krople do oczu są dobre. Faktycznie, jest poprawa, jak oczy pieką, ale warto tez od wewnątrze je wzmocnić. Miałam niewielki problem, że oczy czasem gubiły ostrość przy małej czcionce. Po kilku tygodniach stosowania Luteiny Pro z doz.pl. nastąpiła poprawa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...