Skocz do zawartości
Forum

Mocno opadające powieki


Gość Gośśśka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gośśśka

Witam , mam dosc spory problem zwiazany z opadajacymi powiekami. Powieki opadaja mi tak bardzo ze koncza sie na rzesach. Chodzilam do zaprzyjaznionej kosmetyczki ktora wykonywala masaz powiek ale nic to nie dalo. Czy sa jakies inne metody ( oprocz operacji ) na skorygowanie tego problemu? Dodam ze takich powiek nie mialam od zawsze , zaczely mi tak opadac jak bylam w gimnazjum ale wtedy nie zwracalam na to uwagi . Bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Zosia Galiczek

Mi tak samo przychodzi tylko i wyłącznie koretka powiek nic innego. Zresztą sama miałam taki problem i zdecydowałam sie po prostu na blefaroplastykę w Dzięgielewska instytucie Oka w Warszawie. Z efektóe jestem bardzo zadowolona, mam lepsze samopoczucie no i... słyszę wiele komplementów ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Ania kkkkk

Miałam bardzo opadajace powieki i zdecydowałam się na zabieg plastyki powiek, po zabiegu nadmiar obwisłej skóry został mi usuniety i odjeło mi to lat. Wczesniej bardzo mnie to postarzało i wygladało okropnie. Zabieg robiłam Pani dr Marta Raczkowska-Muraszko

Odnośnik do komentarza

Moja mama bardzo cierpiała z powodu defektu opadających powiek- szczególnie lewej. Ostatecznie zapisałam ją na konsultację do dr Boligłowy - chirurga plastyka. Teraz jest już kilka miesięcy po zabiegu i jest zachwycona efektami. Nie ta Kobieta!

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka 6453

W Salonie Magnopere Roma Zielińska w Krakowie miałam wykonywaną korektę powiek z użyciem lasera. Do zabiegu miałam zrobione znieczulenie miejscowe specjalnym kremem. W trakcie zabiegu odczuwałam delikatne szczypanie, ale szybko przechodzi. Ogólnie jestem zadowolona z efektu końcowego.

Odnośnik do komentarza
Gość Alauuueee

Wykonywałam jakiś czas temu plastykę powiek. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam, tym bardziej, że nie chciałam się jeszcze decydować na operacyjne zabiegi. Może nie jest to efekt, jak właśnie po operacji powiek, ale naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona. Na zabieg umawiałam się w gabinecie MTT Estetica w Krakowie. Serdecznie polecam!

Odnośnik do komentarza

Wykonywałam jakiś czas temu plastykę powiek. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam, tym bardziej, że nie chciałam się jeszcze decydować na operacyjne zabiegi. Może nie jest to efekt, jak właśnie po operacji powiek, ale naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona. Na zabieg umawiałam się u dr Aldony Stachury z Krakowa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...