Skocz do zawartości
Forum

Problem z nosem


Quaku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, ponieważ miałem trądzik, długo się leczyłem na tę chorobę puki nie dostałem retynoidów. Niestety za nim nie otrzymałem fachowej pomocy od dermatologa miałem stan zapalny na nosie i go rozcisnąłem i pozostała dla mnie piękna górka która była nazwana wzgórkiem tkanowym, czy coś takiego. Została ona zamrożona ciekłym azotem i odpadła, ale ślad po niej pozostał taki że to wygląda jakby było przebarwienie. W miare upływu czasu to zanika, ale jak np myjąc się dotknę jej to strasznie robi się czerwone i takie zostaje. Nie wiem dlaczego, czy po prostu na tym "czymś" powstaje nowy naskórek a ja go zdrapuję?( Zamrożona blizna była 10 listopada 2015r) Drugą sprawą jest to że zostało mi przepisane lek o nazwie izotoziaja, czy mam stosować go na nos czy raczej nie? bo moim zdaniem to tylko pogarsza sprawę na tej czerwonej plamie na nosie

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, ze ja bez lekarza poradziłam sobie z trądzikiem, owszem próbowałam różności, ale najlepiej zadziałał na mnie krem qcera. nawet blizny się po nim spłyciły, jestem szczęśliwa, ze nie wyskakują nowe pryszcze.

Odnośnik do komentarza

U mojego syna wystąpiło skrzywienie przegrody nosowej. Szukaliśmy z żoną laryngologa, który ma też doświadczenie w chirurgii plastycznej. W Bydgoszczy wybraliśmy Piotra Sawickiego, bo spełniał właśnie takie ustalone przez nas wymagania. Doprowadził syna jednym słowem do porządku i żadnych problemów później nie odczuwaliśmy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...