Skocz do zawartości
Forum

Bardzo silne bóle głowy


Gość janek25

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 25 lat. Od pewnego czasu, a dokładnie od około 2 tygodni mam silne bóle głowy w okolicach skroni – od brwi do tyłu głowy. Przez ten ból nie mogę się skupić, dzwonki telefoniczne , trzaskanie drzwiami są bardzo uciążliwe. Jest to uczucie jakby cos miało mi rozsadzic glowe od srodka. Byłem u lekarza rodzinnego i dal mi skierowanie do neurologa. Przez ten bol mam problemy z wysławianiem się i czasami z rownowagą. Nie brałem zadnych tabletek. Ten bol utrzymuje przez cały dzien w roznym natężeniu. Gdy klade się spac bol ustepuje, a wciągu dnia przez ten bol mam ochote położyć się do spania. Mam wrazenie jakby wzrok nie nadazał za szybkim obrotem glowy. Czasami tez nie mogę nic przeczytac, bo tak boli glowa.

Odnośnik do komentarza
Gość mariusz00630

hejka.witam. mam bóle głowy, tabletki nic nie dają, moze od początku, 4 lata temu zaczeły sie mocne i długie bole głowy po kilka dni,zero funkcjonowania, choc młody wiek, nie przez szkole i inne, po 1,5 roku mialem tomograf głowy i nic nie wykryto, po 2-3 miesiacach wykryto u mnie tarczyce, i bralem tabletki i lepiej sie zaczełem czuc, no ale dalej mam to samo, ostatnio badanie EEG mialem, a za kilka miesiecy REZONANS w szpitalu,, nwm czemu i z jakiego powodu ale na****ia dalej ;/ przez to mam trudnosci w szkole, przez tarczyce mocno sie poce i duzo razy gdy normalni sa suszi xd jakies wskazówki,porady ? help me !

Odnośnik do komentarza

No właśnie? To neurolog powinien się tym zająć.
Skoro wyniki są ok to może to być migrena, albo masz to od kręgosłupa czy czegoś innego.
Rozumiem, ze leki na tarczycę bierzesz cały czas? Ponieważ jest to nieuleczalna choroba leki bierze się do końca życia.
Na uporczywe pocenie się polecam etiaxil, lub bloker z ziaji bodajże.

Odnośnik do komentarza
Gość mariusz00630

dopiero mialem wizyte miesiąc temu u neurologa, skierował mnie na EEG, wyniki za 2 tygodnie bedą,
mam arytmie serca dotego ;/ czasem normalnie mnie zaczmi w głowie jakbym miał brak tlenu, wzrok mam ponad norme , po prostu idealny, ale duże zrenice, cisnienie moje to 110-130 na 70-80 i na 80-105 ;d
tak codziennie biore na tarczyce.

Odnośnik do komentarza
Gość piegusek25@interia.pl

Witam. Od kilku dni budzi mnie ból z tyłu głowy po prawej stronie. Budzę się po kilka razy w ciągu nocy. Nie boli mnie ani kark ani szyja.Na początku myślałam,że to skutek złej pozycji podczas snu,albo wina ręki którą kładę pod głowę.Nie pomaga zmiana pozycji spania ani nawet leżenie na brzuchu. Ból jest taki jakby ktoś uderzył mnie w tył głowy. Dzisiaj ból odczuwałam w ciągu dnia,bolał mnie też trochę kregosłup. Czy powinnam udać się do lekarza?

Odnośnik do komentarza
Gość bagi bagi bagi

Podłączam się do tematu. Mam bóle głowy i ciągły szum uszach. Czuję ciśnienie w czaszce...Tabletki nic nie dają... Dodatkowo ostatnio miałam taką sytuację, że się bardzo zdezorientowałam i zapomniałam jak obsłużyć program, z którym pracuję na co dzień. Przeraziło mnie to więc poszłam na tomograf i na szczęście nic nie wykazał. Doktor powiedział, że to może być nerwica, ale ostatnio nie mam stresów...Nie wiem co dalej, do jakiego specjalisty mam się udać?? Mieliście taką sytuację?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...