Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie od komputera


Gość Armata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Moja sprawa jest poważna , otóż jestem uzależniony od komputera . Całe dnie potrafię spędzić przy ekranie komputera . Często zarywam też noce. Nie raz zdarzało mi się mieć przekrwione oczy. Nie pamiętam kiedy już normalnie spędziłem dzień bez komputera lub na świeżym powietrzu. Sygnałem alarmowym była dla mnie sytuacja z listopada kiedy to zemdlałem przy komputerze pracując. Dostałem padaczki. Wina była tego że wcześniej od rana siedziałem a pracę ważne rzeczy odłożyłem na późne godziny nocne. Po tym zdarzeniu następnego dnia udałem się do neurologa . Zbadali mój stan ogólny (był dobry). Potem zrobili mi EEG mózgu . Wyszło mi coś że jakieś jest natężenie duże pewnych fal (nie pamiętam jakich ). Lekarz zalecił mi higieniczny tryb życia. Oczywiście zignorowałem to zalecenie i już po 2 dniach znowu zacząłem przesiadywać godzinami przed ekranem. Przyznam , że komputer ( w moim przypadku laptop) niszczy mnie całkowicie. Czy mogę się jakoś od niego uwolnić . ? Bardzo zależy mi na poradzie specjalisty . To poważna sprawa . Potrafię oprócz tego że cały dzień siedzę na laptopie to jeszcze całą noc nie spać , i w łóżku z laptopem leżeć. Oglądam głupoty jakieś durne obrazki. Albo inne bzdurne rzeczy. I tak mi zlatuje dzień po dniu. Chciałbym wreszcie normalnie funkcjonować .

Odnośnik do komentarza

Często odkładam ważne rzeczy albo robię je na ostatnią chwilę . Nie dbam o swoje zdrowie . Czasem mam ochotę to rzucić i odetchnąć . Wczoraj próbowałem przeczytać książkę, którą od dawna chcę przeczytać ale nie mogłem ani trochę się skupić na czytaniu , wzrok mi uciekał błądził tak że nie mogłem normalnie zdania przeczytać. Zdenerwowałem się i odłożyłem książkę i znowu wziąłem laptopa . Coraz bardziej się nie pokoje tym uzależnieniem od komputera .

Odnośnik do komentarza

Wszystkie komputery kiedyś się psują i nie raz widziałem i zdaję sobie sprawę, że szczególnie wiele problemów pojawia się ze sterownikami podczas ich wyszukiwania i instalowania. To było naprawdę bardzo, bardzo kłopotliwe, ale potem znalazłem ten instalator sterowniki pobierz https://driverpack.io/pl i wszystko stało się o wiele łatwiejsze. Wszystko jest tam bezpiecznie i automatycznie instalowane i będzie pasować każdemu użytkownikowi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...