Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na poprawę wzroku


Gość lis260

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie ćwiczeń wzroku Mam 19lat i mam lekką wadę wzroku (tylko lewe oko), ostatnio miałem bilans zdrowia z tytułu ostatniej klasy szkoły średniej (technikum) i miałem badany wzrok i prawym widze bardzo dobrze, ale na lewe lekko zamazane widze, choć test z odczytywaniem literek z tablicy zdałem normalnie, jedną literkę chyba pomyliłem (F z P ale one są dość podobne do siebie) i własciwie zadnego skierowania do okulisty nie dostałem, sam wiem jednak że chciałbym poprawić ostrość wzroku w tym lewym oku, przy okazji prawe jeszcze bardziej sokole by się zrobiło, ale rzecz w tym że nie wiem jak je ćwiczyć, może macie jakieś zestawy ćwiczeń lub coś w tym stylu, dodam też tylko ze jak byłem potem na bilansie już w ośrodku zdrowia (bo wczesniej to były takie badania w szkole) to spytałem się pani doktor i powiedziała że takie ćwiczenia rzeczywiscie działają, ale za bardzo rozmowna nie była (coś chyba słaby humor miała i za duzo sie nie dowiedzialem). Jeśli mielibyscie jakies ćwiczenia to bardzo bym prosił, jakies tam ćwiczenia w internecie znalazłem, ale nie bardzo wiem jak długo ćwiczyć, ile razy dziennie itp, oraz jak długo, po jakim czasie będą widoczne efekty (po mięsiącu, trzech czy po pół roku) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...