Skocz do zawartości
Forum

Korekcja laserowa astygmatyzmu


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ja swój astygmatyzm i krótkowzroczność wyleczyłam metodą Lentivu we Wrocławiu. W zasadzie na drugi dzień wróciłam już do pracy, ale bez okularów! Zabieg jest robiony "na żywo", ale trwa dosłownie minutę. Bardzo bezpieczny i małoinwazyjny sposób na poprawę wzroku. Jestem już kilka dni po zabiegu i dalej nie wierzę, że tak świetnie widzę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Marysia00

Ja też przechodziłam przez tą mikrosoczewkową operację w Optegrze, generalnie wszystko fajnie, ale oczy mnie trochę bolały na początku i szybko się męczyły. Ale faktycznie jak już doszłam do siebie, jest świetnie :)

Odnośnik do komentarza

Czyli że warto na taki zabieg iść? bo ja się zastanawiam na ty,. Lentivu mi bardzo odpowiada...ale nie wiem czy okres wakacyjny jest idealnym rozwiązaniem... mozna normalnie funkcjonowac na drugi dzień?

Odnośnik do komentarza
Gość DerbyShire

Po Lentivu w porównaniu z innymi metodami laserowej korekcji , najszybciej wracasz do życia codziennego .Brak przeciwwskazania do wysiłku fizycznego typu siłownia itd . Po 3 dniach od zabiegu mozna juz latac samolotem;) a po 7 dniach można już pójść na basen ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia Kardas

Zabieg lentivu miałam w klinice Optegra w Rzeszowie. I chciałam powiedzieć, ze moze iść na ten zabieg nawet soba, która ma ten astygmatyzm. Zreszta i tak przed zabiegiem zawsze są badania kwalifikacyjne. Jeżeli się ich nie przejdzie to tez pieniądze potem są po prostu zwracane. Ja jestem bardzo zadowolona z zabiegu. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Laser to nic dobrego

Ale to nie jest tak jak lekarze mówią że w najgorszym wypadku wada zostanie oko jest oslabione i wrażliwe nie wiem ile to się utrzymuje ale po miesiącu dalej mam to samo! Wolalem już w okularach biegac jak mieć nerwobóle i ciągły niepokój

Odnośnik do komentarza
Gość AquaMinerale

Pierwszy raz czytam, że laser to nic dobrego. Wcześniej znałam mnóstwo osób, ktore miało laserowe korekcje wzroku i każda znich twierdzi, ze ma drugie zycie. Moja kuzynka ze Stanów tak samo. Miała wadę -5 i -6. Po wielu wielu latach miała laserową korekcję i jest mega szczęśliwa, ze w końcu nie ma okularów. Ja sama jestem rownież po laserowej korekcji EBK w Dzięgielewska Instytutu Oka w Warszawie i gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzje o tym to jeszcze raz bym sie na to zgodziła.

Odnośnik do komentarza

Też uważam że laser to samo dobro. Ja serio po zabiegu widzę dużo lepiej bez okularów jak wcześniej w okularach. Ciężko mi się było początkowo przyzwyczaić. I wreszcie mogłam sobie nakupić okularów przeciwsłonecznych. Miałam zabieg w Warszawie też ale w Medicover, z polecenia tam trafiłam i super było. Bardzo fajnego lekarza trafiłam.

Odnośnik do komentarza
Gość Lancome88

O ile pamiętam to jak ktoś miał astygmatyzm, to mógł po=ójsc na zabieg lentivu. ja już tak dokładnie nie pamietam jakie tam były wymogi, na pewno skończone 21 lat, wady dokładnie juz nie pamietam tych dioptrii , centyli itd. Na pewno sa najpierw badania kwalifikacyjne, na ktore jest teraz bardzo fajna promocja w Optegrze ;)

Odnośnik do komentarza

~Lancome88
O ile pamiętam to jak ktoś miał astygmatyzm, to mógł po=ójsc na zabieg lentivu. ja już tak dokładnie nie pamietam jakie tam były wymogi, na pewno skończone 21 lat, wady dokładnie juz nie pamietam tych dioptrii , centyli itd. Na pewno sa najpierw badania kwalifikacyjne, na ktore jest teraz bardzo fajna promocja w Optegrze ;)

Tak trzeba miec 21 lat, ja miałam taka sytuację że pytałam się juz o zabieg 2 lata temu no ale nie mogłam jeszcze. teraz w sierpniu miałam zabieg Lentivuw Optegrze. Wreszcie nie noszę okularów ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Mercedes77

I jeszcze bym dodała że nie można być wziący i chyba karmić piersią, mieć stany zapalne itd ? Wiem, bo byłam teraz na wizycie kwalfikacyjnej, gdzie nic za nią nie płaciłam bo jest bardzo fajna letnia promocja w Optegrze. wizyta jest za 0zł. Za Lentivu też będę płacić mniej ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.08.2020 o 12:03, Gość Mercedes77 napisał:

I jeszcze bym dodała że nie można być wziący i chyba karmić piersią, mieć stany zapalne itd ? Wiem, bo byłam teraz na wizycie kwalfikacyjnej, gdzie nic za nią nie płaciłam bo jest bardzo fajna letnia promocja w Optegrze. wizyta jest za 0zł. Za Lentivu też będę płacić mniej ?

A ja teraz byłam w tym na prawdę ciężkim okresie na zabiegu tutaj, ale warto było , bo pozbyłam się wrednych okularów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...