Skocz do zawartości
Forum

Silny ból stawów i drgawki a białaczka


Gość lampior

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lampior

Bardzo proszę o pomoc w dolegliwościach stawów. Ok. 1,5 roku temu zaczęły mnie boleć kolana (uciążliwa praca), okresowo bardzo pomagała. Następnie do tych bólów doszły kolejno wielkie palce u nóg (dna moczanowa wykluczona), następnie kręgosłup, barki, łokcie, nadgarstki.. po kolei praktycznie wszystkie stawy. (5x diprophos)- niesamowite bóle stawów na ok. 2 m-ce ustąpiły, po czym powróciły lecz w mniejszym stopniu. Mialem wykonywane badania wykluczające: WZWB, WZWC, Boreliozę, Chlamydię trachomatis, wymaz z gardła (wyszły podstawowe niegroźne bakterie Neissera itp), FTA-ABS (-), Poł roku temu mialem bole w okolicach prawego podżebrza, kołatanie serca (po zjedzeniu posiłku), przez okres ok. 3-4 miesięcy. USG jamy brzusznej wykazuje jedynie zagęszczoną przyściennie żółć w woreczku. Ustąpiło po podaniu leku. Czasami odczuwam dolegliwości sercowe. Przez te ostatnie pol roku schudłem 13kg, mam częste kilkusekundowe drgawki mięśni. Jestem po Panendoskopii i kolonoskopii- wszystko niby ok. Stawy mnie bola nadal, a zmiany widać na rtg (pozaniżane na dolnych granicach szpary międzystaowe). Bardzo proszę o pomoc, mam 28 lat.... Czy to moze byc białaczka ? ? ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...