Skocz do zawartości
Forum

cieniowanie włosów


Aśkaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry
Czy można cieniować tylko górną warstwę włosów, gdy się pójdzie do fryzjera?Czy cieniowanie górnej warstwy włosów nie sprawi, że włosy będą pozbawione objętości?Czy nie sprawi, że włosy nie będą grube takie jak były? Czy nie sprawi, że włosy będą przerzedzone, kręcone, zniszczone?Czy cieniując tylko górną warstwę włosów będę je mogła spiać i zachowam taką samą dlugość włosów jaką mam teraz, a mam długie? Czy przez takie cieniowanie włosy będą układały się i będą lekkie?Górna warstwa włosów to dokładnie która odkad dokąd? Czy każdy fryzjer zrozumie mnie i dobrze to zrobi, kiedy powiem, że chciałabym pocieniować tylko górną warstwę włosów? Ile kosztuje pocieniowanie tylko górnej warstwy włosów? Jeśli chodzi o przód czyli włosy przy twarzy, jeśli fryzjer będzie mi cieniował tylko tą górną warstwę wzeszłosów to do jakiego miejsca przy twarzy mi je wycieniować powinien?

Odnośnik do komentarza

Patrzcie tutaj - fryzomania.pl/blog/cieniowane-wlosy-komu-pasuja-i-jak-je-stylizowac.html

Zdecydowanie polecam i to pod każdym względem. Tzn. nie jest to fryzura dla każde osoby, ale powinna się sprawdzić w większości przypadków. Tylko trzeba rozsądnie dopasować każdy element. 

Odnośnik do komentarza

Patrzcie tutaj - sprzet-fryzjerski.pl/blog/cieniowane-wlosy-dla-kogo-beda-odpowiednie.html

Zdecydowanie polecam i to pod każdym względem, ale nie wszystkim. Na pewno to nie jest rozwiązanie dla każdej kobiety. To powinno być przemyślane - czy na pewno będziecie tak dobrze wyglądać? 

Odnośnik do komentarza
Gość Destere

Sama ;mam obecnie wycieniowane włosy. Mam probem z ich układaniem. Jest ich sporo ale sterczą w rozne strony tak wiec nie wyglada to tak dobrze....

Od dłuższego czasu stawiam po prostu na boba

https://estetico.pl/fryzura-bob

Fryzura jest wygodna tak wiec nie musze przeznaczać z rana dużo czasu na układanie włosów. Jednocześnie włosów wydaje się na głowie o wiele wiecej niż mam i przynajmniej lepiej się układają :)

fryzura-bob.jpg.webp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...