Skocz do zawartości
Forum

Białe wypryski pod napletkiem


Gość unknow999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie zaznaczę, że z tym problemem byłem kiedyś u wenerologa - prywatnie, ale stwierdził, że to jest następstwo brania pewnego antybiotyku na infekcję gardła i po prostu dostałem grzybicy penisa, bo oprócz tego był jeszcze inny objaw - który zniknął, ale te plamki pozostały i mnie niepokoją, bo nigdy wcześniej tego nie miałem - zauważyłem poza tym, że od tego czasu kiedy mi to wyszło, szybciej penis zaczyna śmierdzieć - nawet po kilku godzinach od umycia, chociaż o swoją higienę dbam bardzo i używam nawet płynu do miejsc intymnych - także to możemy wykluczyć. Oprócz tego mam jeszcze wrażenie, że sukcesywnie tego przybywa - już nie tylko pod żołędziem, ale też idzie w dół napletka i są pojedyncze takie miejsca. Szczególnie to widać gdy mocno się ściągnie napletek. Wtedy wenerolog zapisał mi dwie maści, jedna na bazie sterydów i zeszło - to co było oprócz tego, a to zostało. Podejrzewam, że kiedyś coś złapałem od seks-koleżanki, z którą w tamtym momencie współżyłem - a czego nie zauważyłem na początku, bo zawsze uprawialiśmy seks bezpośrednio po wzięciu prysznica, ale zdarzył się raz gdy była na mieście i doszło do kopulacji - wtedy wyczułem przykry zapach z jej pochwy - chociaż obstawiałem to, że pora była nie najwcześniejsze, a od rana załatwiał swoje sprawy. Aha i oprócz tych maści też dostałem jakiś antybiotyk, który miałem brać przed dwa tygodnie, ale zrezygnowałem po pięciu dniach, bo miałem zawroty głowy, a w ulotce było napisane, żeby to w takim razie odstawić. - Takie małe białe pudełko z niebieskimi paskami. Niedawno robiłem wyniki krwi - żadnych zastrzeżeń, po tym zdarzeniu - jakiś czas później - jak już to wyskoczyło, robiłem pakiet bezpieczny mężczyzna w prywatnej klinice i również wszystkie wyniki były ujemne na choroby weneryczne. Chcę się z tym uporać, bo nie wygląda to estetycznie i poza tym nie wiem czy z czasem nie skomplikuje to życia. Poniżej zdjęcie problemu.

http://images75.fotosik.pl/115/9cc4f3e3389d1c41med.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...