Skocz do zawartości
Forum

Spadek poziomu TSH


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18lat i niepokoi mnie spadek TSH 3,15-08.2014 2,82-05.2015 1,85-09.2015 1.58-11.2015r. Po stronie taty choroby tarczycy.Ponadto mam wiele uciazliwych dolegliwosci:przyrost masy ciala (13kg w 3m-ce),omdlenia (13 w 5m-cy),silne wypadanie wlosow,wtorny brak miesiaczki,odwapnienie kosci,niedobor witaminy D3 i poczatki anemii,wciaz jest mi przerazliwie zimno,ciagle jestem zmeczona i senna(8h snu na dobe),paznokcie i wlosy w zlym stanie,niskie cisnienie i cukier.Lekarze mnie olewaja.Pomocy!

Odnośnik do komentarza

Dzieki za odpowiedz. Najgorsze jest to, ze jestem pod opieka endokrynologa, przebywalam nawet 10dni na oddziale endokrynologicznym i nic z tego nie wyszlo. Lekarze dzialaja w taki, sposob, ze kazda z moich dolegliwosci diagnozuja oddzielnie-mdlejesz?-neurolog lub kardiolog, tyjesz?-dietetyk, wypadaja ci wlosy-dermatolog. Tym sposobem zrobilam mnostwo badan, ktore nic nie wniosly do sprawy, a lekarze specjalisci rozkladaja rece i mowia, ze to pewnie sprawa hormonalna. Tym sposobem nigdy mi nie postawia diagnozy, dlatego zaczelam szukac jej na wlasna reke. Bede wdzieczna za podpowiedzi, moze ktos zmaga sie z podobnymi dolegliwosciami? Bede wdzieczna za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...