Skocz do zawartości
Forum

Prostata u 26-latka


Gość yacenty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yacenty

Dzień dobry,
Staramy się z żoną o dziecko. Zrobiłem badanie nasienia (spermiogram) i wyniki były słabe, w tym wysoki poziom leukocytów (15-20wpw). Lekarz żony skierował mnie do urologa, a tam po badaniu usg diagnoza brzmiała: ostre zapalenie prostaty. Jak czytam o tym problemie to mi się nic nie zgadza, tj nie mam żadnych z opisywanych objawów. Jedynie ból jądra raz na jakiś czas i grudkę na jądrze, którą około rok wcześniej zdiagnozował inny lekarz jako żylaki powrózka nasiennego (nie wykonując usg). Nie wiem co o tym myśleć, czy mam iść do innego lekarza? Dziwne, prostata w moim wieku? Do tego nie mam problemów z moczem ani z potencją. Mam brać przepisane leki na prostatę czy jednak sie wstrzymać? Jeśli to się okaże prostata to czy ma ona wpływ na płodność? Proszę o opinię.
Dziekuję i pozdrawiam.
Yacenty

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam mimo iz mam 33 lata...i to juz od 2 bitych jak nie 3 lat....Wyskoczyly mi powiekszone wezly chlonne w pachwinach czestomocz ,klopoty z potencja i wiele wiele innych ...ograniczam alkohol rzucilem palenie ,troche lepiej ale ciezka sprawa z ta prostata .Jak sie zacznie to podobno juz do konca zycia bedzie sie ciagnac i trzeba dbac o siebie ....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...