Skocz do zawartości
Forum

Leki antyhistaminowe a senność


Gość angelina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość angelina

Witam, Od zawsze mam alergię, juz jako dziecko pamiętam, że zawsze coś mi dolegalo ale tylko w zaostrzeniach doraźnie stosowalam leki antyhistaminowe . Przeszlo 2 lata temu stwierdzono astmę i obecnie leki przeciwko alergii zażywam codziennie. Generalnie tylko tabletki tzw nowej generacji nie usypialy mnie. Obecnie lekarz zwiększyl dawkę i na poczatku czulam się świetnie ale od jakiegoś czasu czuję się senna, przytlumiona, mogabym spać caly dzień i szczerze mówiąc nie jestem pewna czy te fakty można lączyć ze sobą, czy rzeczywiście leki mają dzialanie usypiające czy może jest inny powód. Możliwe, że na samopoczucie ma wplyw pogoda, może brak pewnej witaminy, nie wiem czy to skutek niepożądany czy może są rzeczy, które można robić, o których nie mam pojęcia. (wysypianie się nie pomaga) Co można, z tym zrobić i czy może to być wplyw leków? Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam Anna

Odnośnik do komentarza
Gość morianka

Witaj. Ja również jestem jednocześnie alergikiem i astmatykiem. Choruję od dziecka. Ja też narzekałam na senność i ospałość, po niektórych preparatach też nadmiernie tyłam. I to była wina leków. Wystarczyła zmiana preparatów, by te dolegliwości ustapiły. Powiedz lekarzowi o tym co ci dolega i poproś o zmianę leku. Teraz jest wiele mozliwości i na pewno specjalista dobierze ci odpowiedni lek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...