Skocz do zawartości
Forum

Stawy/kości


lalalova

Rekomendowane odpowiedzi

W lutym zaczał mnie boleć jakby bok uda i troche pleców. Wygrzewałam brałam tabletki myslalam że przejdzie.
Po tygodniu sie schyliłam kaszlnełam i coś sie stało takiego ze nie mogłam wstac i ruszac nogami.
Po tygodniu zwolnienia zaczełam chodzic ale nadal bolało i tak bolało tak jakby cała pachwina i szło do nogi i tak do lipca.
Gdzie znowu cos zabołao ale tym razem wydawąło mi sie ze bardziej w kregosłupie. Zrobiłam
rezonans okcinka kregosłupa i wyszła dyskopatia l4/l5 uciskajaca na worek oponowy z konfliktem korzeniowym obustronnym.
Neurochirurg powiedział ze rechabilitacja i gdyby sie na tym skończyło byłoby ok.
Z dnia na dzien zaczełam sie gorzej czuc rece zaczeły mi cierpnac trzasc sie nogi tak samo jakbym była mega zmeczona i nie miała w nich siły całe obolałe
Zaczeły bardzo boleć kolana. Byłąm u reumatologa a nawet dwóch i nic...rf-ujemne hlab27-ujemne U rodzinnego też nic. Po czasie zaczeła mnie bardzo boleć głowa i zaczał "trzeszczeć i strzelac cały kregosłup szyjny
i kawałek piersiowego od tego czasu pojawiła się krew z nosa prawie codziennie rano w nocy taki jkaby bardzo suchy nos a rano po wstaniu troche krwi..byłam u laryngologa i nic.
Bóle głowy i szyi stały sie nie do zniesienia zazełam gorzej widzieć. Nie wiem już co zrobić biodra, kolana, kregosłup, szyja wszystko strzela i boli,
głowa masakra oczy mroczki codziennie wzrok słabnie.nie mam już siły rece sie trzesą nogi też siły w nich nie mam codziennie rano budze się
i od razu denerwuje bojąc się co będzie następnie.
Robiłam już wiele badań ob-ok morfologia-ok tylko mpv troche ponad norme, ale to podobno nie ma znaczenia.
Bolerioza igm-wątpliwa(lekko ponad normę) igg-ujemna Doktor od chorób zakażnych powiedział że to nie bolerioza. Badania na tarczyce atpo-68 tsh-ok i innte też ok
tylko to nie tak wiec Doktor od tarczycy kazał obserwowac czy tsh bedzie
nadal w normie. Rf-ujemne. Hla-b27-ujemne. W międzyczasie zaczełam mieć problemy z oddychaniem i dostałam leki na stme, ale myśkle że to reakcja na całe te nerwy.
Neurolog kazała zrobić rezonans odcinka szyjnego, ale na razie nie mogę bo jest bardzo drogie. Wspomniała cos o badaniu krwi ANA.Co to może być co mi jest?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...