Skocz do zawartości
Forum

Suche i czerwone plamki (twarz i cialo)


Iwona2510

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam problem z czerwonymi i suchymi plamkami na twarzy, glowie, szyi, rekach a najgorszymi punktami sa uszy. Nie wiem co poczac. Plamy na twarzy robia sie coraz wieksze. Sa delikatnie wypukle a jak zeskrobie sie ta sucha skore robi sie plaska ranka. Nie wiem co to moze byc. Jaki moze byc powod i jak to zwalczyc. Wszystko zapoczatkowala sie od uszow kiedy bylam u kosmetyczki robiac kolczyki w wieku 13 lat. Uszy ropialy ale mowiono mi ze to stan normalny i nalezy przemywac sola fizjologiczna... Niestety problem nie znikna ale sie tym nie przejmowalam bo robily mi sie strupki ktore zrywalam. Z jakims czasem kiedy robilo to sie wieksze zaczelam obserwowac problem myslac ze to wina kolczykow z niklem. Sciagajac problem znikal. Teraz juz tak nie jest. Od dziurek luszczaca sie skora zaatakowala okolice za uszami...Smarowalam masciami od lekarzy angielskich tak jak Daktacort, i masc sterydowa nie pamietam nazwy, clotzimazorum i balsamy na recepte na suchosc skory.... Stosowalam wszystkiego ale problem nie zniknal a sie zaostrzyl. Sucha skorka przeniosla sie na jeden lokiec a teraz mam tez na twarzy szyi na glowie we wlosach i ramieniach. Od lutego zazywam jedynie citalopral 20mg. Zdjecia ponizej.... twarz zrobila sie taka w ciagu 3 tyg. A uszy juz spory kawal czasu

monthly_2015_11/suche-i-czerwone-plamki-twarz-i-cialo_3417.jpg

monthly_2015_11/suche-i-czerwone-plamki-twarz-i-cialo_3418.jpg

monthly_2015_11/suche-i-czerwone-plamki-twarz-i-cialo_3419.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...