Skocz do zawartości
Forum

Duszności,problem z przełykiem,ból okolicy serca,problemTrawienny


Gość damien88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 27 lat
Tak jak w temacie tydzien temu mialem napad po wzieciu antybiotyku Cipropol 500mg(byla to 5 tabletka w przeciegu 3 dni)miałem przyspieszone bicie serca,dusznosci,drżenia calego ciala ,było widac jak miesnie mi sie spinaja(najbardziej w okolicy klatki piersiowej i krtani)pojechalem na bogotowie.EKG wszystko ok,cisnienie ok...powiedziano mi ze to nie od antybiotyku(tez tak mysle) (nie pale,nie pije,nic nie biore) ale jak w kazdy przypadku stwierdzono stres...po 5 dniach o 5 rano taki sam napad(wczesniej cala noc nie moglem spac bo czulem lekkie kucie po prawej stronie przy sercu) znowu na pogtowie,proszki na uspokojenie serca i tyle...EKG znowu dobrze.Dzisiaj lekarz rodzinny...w poniedzialem mam zrobic badania...ale pani doktor stwierdza ze nerwus jestem ...ciagle czuje ze mnie cos boli po prawej stronie w klatce piesiowej i mam ciezko przelykac(mam chore zatoki) przy kazdym ataku dusznosci mam lekki bol żoładka powiazany z trawieniem.Mysle ze problem lezy w przelyku a nie w sercu..mozliwe ze zalega tam ropa i serce nie dostaje tyle tlenu ile powinno...i tak bylo z tym antybiotykiem ktory zatrzymal mi sie w przelyku i dlatego tat zareagowalem,jak jem tak samo zaczynam miec dusznosci i problemy trawienne(nie biegunka) Dodam ze naduzywam nasivinu soft,uzywam go od roku bo mam problemy z zatokami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...