Skocz do zawartości
Forum

Badanie krwi


Gość Cuyer

Rekomendowane odpowiedzi

Co należałoby sprawdzić przy badaniu krwi by stwierdzić ginekomastię? Byłem u rodzinnego i mówił że to zniknie. Minęły 3 lata od tego momentu a ja nadal to mam a w sumie borykam się z tym od 5 lat a mam 16 nie jest to na pewno lipomastia gdyż ćwiczę codziennie od 2 lat i nic sie nie zmienilo oprocz tego ze teraz to lepiej troche wyglada. Chcialbym udac sie do specjalisty a nie gownianego lekarza rodzinnego ktory wie o wszystkim i o niczym. Tak wiec potrzebuje informacji co dokladnie zbadac by to stwierdzic. TSH badalem rok temu i bylo w normie a od tamtego czasu nic sie nie zmienilo.

Odnośnik do komentarza

Poproś mamę, żeby umówiła cię na wizytę u pediatry i z tobą poszła. Na początek lekarz powinien cię zbadać, w badaniu podmiotowym i fizykalnym pośrednio można stwierdzić czy jest lipomastia czy ginekomastia. W razie wątpliwości może zlecić USG twoich piersi a potem w zależności od wyniku albo diagnostyka endokrynologiczna albo konsultacja u chirurga.
I po co ci było TSH jesteś gruby? Masz problemy z wagą?
Bo z tego co opisujesz wynika, że jesteś raczej gruby a piersi najczęściej rosną z powodu lipo- a nie ginekomastii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...