Skocz do zawartości
Forum

Hemoroidy


Gość Artur321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam hemoroidy, moje objawy to swędzenie w okolicach odbytu, częste uczucie że mam mokro w majtkach oraz w okolicach odbytu, czasami ślady krwi na papierze toaletowym kiedy wycieram pupe po robieniu kupy. Chciałbym zapytać czy samo używanie maści o nazwie procto-glyvenol pomoże mi rozwiązać mój problem ?

Odnośnik do komentarza
Gość prosto z mostu

przyjmij za generalną zasadę, że wszystkie "leki" nie na receptę nie służą leczeniu, a przede wszystkim zarabianiu kasy. To samo suplementy. A to na zespół "brykających albo ciężkich nóg" a to na zespół "wrażliwego oka".... no takie niesamowite jednostki chorobowe widuję w reklamach żeby stworzyć w głowie odbiorcy problem który trzeba "wyleczyć, że się turlam po podłodze ze śmiechu. Leki które LECZĄ spełniają bardzo surowe normy, których spełnienie wymaga zapewnienia im rygorystycznych parametrów biochemicznych oraz długotrwałego wyczerpującego testowania, które jest astronomicznie kosztowne. Oczywistym jest, że firma która unika takich kosztów ma na celu przede wszystkim optymalizację zysków a Twoje zdrowie ma daleko.....

Idź człowieku do lekarza pierwszego kontaktu to po pierwsze Cię prawidłowo zdiagnozuje (wiem, próbujesz uniknąć kolonoskopii ale lepiej na nią idź bo krwawienia z odbytu mogą być też spowodowane potencjalnie złośliwymi polipami jelita) a po drugie Ci zapisze odpowiednie skuteczne i prawdziwe leki które rozwiążą problem. Zapytaj też o odpowiednią dietę która zapobiegnie nawrotom, to ważne bo inaczej przestaniesz wierzyć i w klasyczną medycynę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...