Skocz do zawartości
Forum

wystające żebro


kaspra1

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku miesięcy zaczęło wystawać mi zebro i trochę bolało.. byłam u lekarza ktory powiedział że to narosl przez stan zapalny i to przejdzie ale to jest kość i coraz bardziej wystaje. Myślałam że mam skolioze i wypycha mi to zebro bo zaczęło też się tak robi na dole po tej samej stronie. Co to może być ? Dodaje zdjęcie żebra i przeswietlenie

monthly_2015_10/wystajace-zebro_3351.jpg

monthly_2015_10/wystajace-zebro_3352.jpg

Odnośnik do komentarza

Widze ze i obojczyk po tej stronie masz ciut wyżej czyli tak samo jak ja, ale ze to samo zginie to nie wydaje mi się, lekarz rodzinny tez powiedzial mi ze to po jakimś stanie zapalnym moglo sie zrobić, ale i skolioze z tego co wiem delikatną mam.

Odnośnik do komentarza

Czasem mnie to boli i to mocno.. dziś w nocy czułam takie dretwienie ręki od tego to taki ból nie silny tylko taki przeszkadzajacy.. rano bolało mnie jak lekko dotykalam a teraz nie boli.. różnie jest z tym. Wydaje mi się że kiedy mam mniej ruchu wtedy boli ale kiedy cwiczylam i miałam zakwasy na brzuchu to w miejscu tego żebra bolało najbardziej. Ogólnie to czuje jedną stronę ciała jakby bardziej rozciagnieta i jakbym cały czas byla krzywa.. ogólnie tego nie widać ale tak się czuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...