Skocz do zawartości
Forum

Operacja usunięcia 20 cm torbiela na jajniku


Gość r...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bliska mi osoba ma 20cm. torbiel jajnika . Chciał bym się dowiedzieć ile po takiej operacji przebywa się w szpitalu, ma także od 6 dni gorączkę ,jest już w szpitalu i i jak przebiega operacja takiego torbiela. Szukałem wszędzie i się nie dowiedziałem i znalazłem teraz pana i proszę o jak to możliwe szybką odpowiedź bo w poniedziałek jedzie do szpitala do Kielc ale proszę zrobić to jak najszybciej dziękuję i czekam na odpowiedź bardzo mi zależy na czasie. Dziękuję i czekam na odpowiedź .

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja torbiele na jajnikach mialam juz kilka razy (mam sklonnosc do torbieli. Mam je takze za okiem pod zębami) gdy pierwszy raz wyladowalam w szpitalu to wtedy nikt u 15 nie podejrzewal torbieli jajnika o wymiarze bodajrze coś kolo 12cm. A lekarze na zdiagnozowanie tego potrzebowali az kilku dni kiedy ja lezalam z silnym bólem ale gdy juz byłam na ginekologi to przyjechalam tam wieczorem i do południa miałam już zabieg (z racji ze mam uczulenie na narkoze mialam znieczulenie miejscowe) później bylam juz tylko kilka dni na obserwacji max 5. Za drugim takim poważniejszym razem torbiel byla juz mniejsza 8cm to pękła lekarzowi podczas usg dopochwowego i musiałam zostac w szpitalu na kontroli 3 dni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...