Skocz do zawartości
Forum

Jest dla mnie jakas szansa?


tajemnicza69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pol roku temu mi wykryli ze mam wade serca "dziure". Wczoraj mialam badanie przezprzelykowe echokardiograficzne. Pani doktor powiedziala ze nigdy w swojej karierze nie widziala takiej dziury. Probuja do mnie sciagnac lekarza ale nie wiadomo czy sie tego podejmie. Ogolnie nic wcoraj pozytywnego nie uslyszalam i jestem zalamana to moje wyniki
Ocena pregrody miedzyprzedsionkowej: Uwidoczniono w serokie ASD ze sladowym rąbkiem aortalnym
Ocena uszka lewego przedsionka:Nie uwidoczniono skrzepliny w uszku lewego przedsionka Wiotka blokujaca PMP
Zalezenia: Oszczedzajacy tryb zycia. Okresowa kontrola

Qp:Qs- ponizej 2,2

Badanie do konsultacji co do mozliwosci zalozenia zapinki Amplazera.

Jestem zalamana, zagubiona, nie wiem co robic z soba.

Odnośnik do komentarza

witam, mialam w rodzinie podobny problem, moj syn 2 letni wówczas, wykryto u niego wadę serca, po badaniu przez kardiologa stwierdzono dziurę,ze to wada serca, zaznaczm dobry, zanjomy kardiolog, podal tylko jedyny sposob operacja, NIE chcielismy się na to od razu zgodzić, operacja na sercu u 2 latka, mielismy juz doswiadczenie wtedy z dobrym homeopatą który wyleczył naszą 4 letnią c.orke,której lekarze tzw normalni nie mogli zdiagnozowac przez 2 tygodnie, Pojechalismy do niego z synkiem, i on po badaniu, stwierdzil ze to nie jest wada tylko dzira która normalnie po porodzie zamyka się a tu sie nie zamkneła, on da leki ktore spowodują zamknięcie dziury i ze nie trzeba operacji, bral leki około pól roku, pojechalismy potdem na kontrole i wszystko było w porzadku, co potem potwierdzali lekarze tzw normalnej medycyny. , orzekli ze wady juz nie ma, dziura si≥ę zamkneła zdziwieni ze obylo się bez operacji, <nie wiem, czy u ciebie to jest taka sama dziura w sercu, ale radziła bym się skontaktować z dobrym homeopatą, my mielismy jeszcze to szczescie, ze nasz homeopata był jeszcze irydologiem, czyli widzi choroby w oku, obecnie nasz syn ma 24 lata, jest zdrowy, całe dziecinstwo biegał i nigdy nie skarzył się n a serce, pozdrawiam i zyczę powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...