Skocz do zawartości
Forum

Wzrost


tym123

Rekomendowane odpowiedzi

Problem tkwi w tym, że rodziców mam niskich 173-160, ale dziadkowie byli trochę wyżsi jeden miał coś 175-180 a drugi również coś ok 180. Mam kilku znajomych którzy, mają jeszcze niższych rodziców, ale oni mają podobny wzrost co ja różnica 1-2cm, ale ostatnio sporo podrośli, a ja dalej stoję w miejscu. Chciałbym chociaż dobić do 180, ale okres najszybszego wzrostu mam już za sobą a urosłem wtedy tylko 7cm, przez 3 lata i rocznie rosłem 2cm , a ludzie rosną w tym wieku po 10cm w rok. Co do średniego poziomu wzrostu to jestem niskiego wzrostu, gdyż średni wzrost teraz to raczej 180cm i trochę mi z tym ciężko.

Odnośnik do komentarza

Chłopie, nie obraz się ale Twój problem można przyrównać do sceny z HP i Kamien Fil gdzie Duddley wOła "co?! 36 prezentów?! W zeszłym roku było 37!" :D
Doceń to co masz, 175 cm to i tak dużo jakbyś miał 165 160 to bym się nie dziwila, że narzekasz, ale naprawdę i tak jesteś jyz wysoki i jeszcze dużo urośnie sz, co to 16 lat, do 25 roku rośniecie chłopaki, wszystko przed Tobą; ) a to ze koledzy rosną szybciej, cóż każdy organizm jest przecież indywidualnościa a poza tym na wzrost maja wpływ tez inne czynniki, może oni np więcej śpią albo mają wyższych rodziców, tego nie wiemy. Ale 7 a 10 cm to prawie żadna różnica, w obu przypadkach dużą wartość :)
A co mam powiedzieć ja, która ma tylko 155 cm i juz zakończyła proces wzrostu :) Keep calm ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...