Skocz do zawartości
Forum

Katar


Gość wiollana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie,o czym może świadczyć intensywno żółty katar? Dodam że od 2 tyg jestem przeziębiona,przez pierwsze dni katar był intensywny,rzadki,łzawienie oczu. Następnie zatkany cały nos i ciężki do wypróżnienia,ból prawej części głowy i zębów. A teraz od wczoraj katar jest na przemian rzadki i gęsty o ciemno żółtym kolorze. Najgorzej z tym katarem jest jak jestem na podwórku. Z reguły jest on wodnisty,jednak przy większym i głębszym wypróżnieniu nosa staje się on żółty i bardziej gęsty,wydzielający się taj jakby bardziej od środka. Dodam że jestem rozbita i osłabiona. Temp ma ok 34,35. Proszę o radę,co mi może być,skąd ten katar raz wodnisty,raz gęsty i do tego ciemno żółty,aha i od wczoraj boli mnie gardło. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

może to być problem przewlekłego stanu zapalnego zatok- jak to juz tyle trwa. Koniecznie idź do lekarza-żeby postawił diagnozę , ale wg mnie to właśnie ta przyczyna- możesz robić inhalacje solą 10 %- spowodują że wydzielina zacznie schodzić , natomiast z własnego doświadczenia mogą zaproponować szczepionkę do nosa polyvaccinum , która działa na przyczynę problemu i u mnie świetnie się sprawdziła. Jestem teraz po drugiej sesji odczulającej i od ponad 7 miesięcy nie miałam nawrotów problemu

Odnośnik do komentarza
Gość tooooooooooooo

wirus kataru + bakteryjny stan zapalny!!!! Rada: płukanki noso-gardła roztworem: woda + sól + azulan +dentosept
Technika: jedną dziurkę nosa przytykasz, drugą wciągasz roztwór, aż poczujesz go w buzi. Po płukaniu inhalacje parowe inhalolem.
Ja tym sposobem usuwam typowy katar w 3 dni. Sądzę, że ową bakteryjną infekcję też bym usunął i antybiotyki byłyby zbędne!!!!!. Jeśli płukanki nic nie dadzą a pojawi się gorączka, to wal do lekarza i wtedy chyba antybiotyk będzie niezbędny!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...