Skocz do zawartości
Forum

zapalenie mieszków włosowych


fafl92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zdecydowałem się zarejestrować tutaj, ponieważ mój lekarz dermatolog, powiedziała,że nie ma pojęcia jak wyleczyć moją chorobę.

Wszystko zaczęło się chwilę po wyrwaniu ósemki. Jakieś dwa tygodnie po zabiegu, wyskoczyło mi pod pachą z 5 czerwonych kulek, które były bolesne w dotyku a nawet chwilami ciężko było ruszać pachą. Pierwszy lekarz ogólny powiedział,że to zapalenie mieszków włosowych. Przepisał neomycynę i sprej oczydzczający pod pachę. Pomogło to tylko na chwilę złagodzić ból. Następny lekarz przepisał antybiotyk na 5 dni i maść triderm. Pomogło,leczy tylko na chwilę. Po tygodniu wyskakiwało znowu. Triderm pomaga na parę dni a potem znowu to samo ale mniej niż na początku. Zdecydowałem zwrócić się do dermatologa. Pani doktor wysłała mnie do chirurga, ponieważ nie wiedziała jak temu zaradzić. Chirurg powiedział,że to dermatologiczne schorzenie a nie chirurgiczne. Zrobił wymaz i okazało się, że pod pachą mam bakterie e.coli i paciorkowca kałowego. Przepisano mi duomox na miesiąc. Przez tyle miałem spokój, ponieważ dwa dni po odstawieniu antybiotyku, kulki pod pachami wróciły...A do tego teraz, pojawił się ból gardła, któtego nie potrafię wyleczyć żadną metodą... Nie wiem już co robić a ból pod pachami przeszkadza bardzo, ponieważ pracuję jako kierowca. Proszę o jakiekolwiek rady.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...