Skocz do zawartości
Forum

Częste pojawianie się siniaków


Gość e...l

Rekomendowane odpowiedzi

~RzakeL
W pierwszej kolejności trzeba wykonać badania pod kątem chorób.

Jakich chorób? Mnie poprawiasz,a sam/sama żadnej odpowiedzi precyzyjnej nie udzielasz? DO kogo ma iść? Do księdza? Lekarza? Czy znachorki? Jakich chorób?
Zwykłe nabijanie postów!
Tak takie siniaki mogą być spodowane szeroką gamą chorób - ale jeżeli się udzielasz to napisz jakich a nie.

Odnośnik do komentarza

Mi również siniaki pojawiają się samoczynnie, nie potrzeba do tego urazu, dodatkowo mam bardzo niskie płytki krwi co podejrzewam jest przyczyną powstawania siniaków, ja polecam zrobić sobie morfologię,to może wiele wyjaśnić. Z powodu małopłytkowości siniaki mogą się pojawiać, tzw skaza krwotoczna, ale to tez może mieć całkiem poważniejsze podłoże, także warto sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Gość farmaceutyczna_pomoc

DIOSMICARE COMPLEX 2 razy dziennie. Miejsca, w których siniaki występują proponuję smarować rano i wieczorem Legs Repair, ponadto obowiązkowo zacząć wykonywać lekkie ćwiczenia fitnesowo/siłowe. Oczywiście morfologia krwi jest tutaj obowiązkowa.
Mam nadzieję że pomogłem
Pozdrawiam
Artur Wilczyńsku

Odnośnik do komentarza

~pzdro
~RzakeL
W pierwszej kolejności trzeba wykonać badania pod kątem chorób.

Jakich chorób? Mnie poprawiasz,a sam/sama żadnej odpowiedzi precyzyjnej nie udzielasz? DO kogo ma iść? Do księdza? Lekarza? Czy znachorki? Jakich chorób?
Zwykłe nabijanie postów!
Tak takie siniaki mogą być spodowane szeroką gamą chorób - ale jeżeli się udzielasz to napisz jakich a nie.


Jak byś poszukał tu na forum to byś znalazł odpowiedź. Nie zauważyłam że Cię poprawiam...
Kwestia pojawiania się sińców może mieć głębsze podłoże. Nie mylimy tego z pękającymi naczyńkami, tak jak ktoś tutaj próbuje zareklamować środki zewnętrzne.
Właśnie tak jak napisałeś "szeroka gama chorób" i co by nie straszyć pacjentki proponuję odwiedzenie lekarza w celu wykonania przesiewowych badań. Chciałbyś by Ci ktoś powiedział przez internet że masz nadzwyczaj groźną chorobę bez konsultacji z lekarzem? Chyba nie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...