Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być chłoniak ?


pablo1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w dwa miesiące schudłem 20kg zaczolem odczuwać ołabienie brak sił . Udałem się do lekarza rodzinnego ten dal mi skierowanie na gastrologie usg i badanie krwi. Z gastrologi nic nie wyszlo lekarz powiedzial ze nic nie wzbudza podejrzeń pobrał wycinki no ale na wyniki czeka sie sporo czasu .USG powiekszona sledziona ze zwapnieniami a z krwi wyszla mi niedokrwistość. Dalej lekarz rodziny wystawił mi karte onkologiczną ze skierowaniem na hematologie tam bardziej szczegółowe badania krwi i TK .
Wynik badania TK Zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne. Przygardłowo po st lewej pojedynczy wezeł chlonny wlk 11x5,2mm przygardłowo po stronie prawej poj wezeł wlk 14x9,5mm. podżuchwowo po st prawej pojed wezel chlonny wlk 12x6 ku tylowi od MOS-ów drobne wezełki chlonne niecharaktrystyczne.
TK jamy brzusznej :
Watroba o wydłurzonym pr. płacie którego wymiar c-c dochodzi do 18cm, bez zmian ogniskowych i bez cholestazy. Pęcherzyk żółciowy ciennkoscienny o wolnym świetle. Śldziona wlk 11x8x9,5cm w cz przyśrodkowej śledziony torbiel ze zwapnieniami w ścianie, o wlk 38x38mm. Prawidłowy obraz trzustki nadnerczy i nerek.
w krwi kilka odchylen ;
przeciwciała EBV IgG 533 u/ml
MPV 11,8
eozynocyty 0,9
Przeciwciala anty HBs 95,37 mlu/ml
kolejną wizytę u hematologa mam dpiero za trzy tygodnie i juz o głowy dostaje od myślenia czy wszystko jest ok cieżko sie nad czymkolwiek skupic w tej niepewnosci .Czy ktoś jest w stanie cokolwiek powiedziec w mojej sprawie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...