Skocz do zawartości
Forum

Zakrzepica? Zakrzepowowe zapalenie żył?


Gość Lkjhg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Od kilki dni boli mnie lewa noga a mianowicie zaczęło się od bólu lewej łydki z boku. Był on nagły bez żadnej przyczyny, niezależnie od tego czy stalam czy siedzialam czy chodzilam. Ból nie był stały tylko mieszany raz bolał przez jakis czas po czym chwila przerwy i znowu.
I od tamtej pory boli mnie w roznych miejscach a najbardziej pomiedzy łydką a kostkami.
Do tego bol po bokach lydki i pod kolanem oraz w udzie tak na zmiane pobolewa, nie jest to mocny bol tylko umiarkowany, powodujacy dyskomfort.
Po 4 dniach bol jest mniejszy ale nadal jest do tego cos mnie tak pobolewa w klatce i jakby duszno czasami mi jest ale nie wiem czy to juz nie stres bo naleze do osob przejmujących się zdrowiem i juz sama nie wiem czy nie przesadzam.

Czy to moga byc objawy zakrzepicy? Czy ktos z ta choroba mial podobne objawy?

Niecale 3 moesiace temu lezalam w szpitalu na zapalenie pluc, mialam wtedy robione d-dimery, ktore byly ok. Czy to ma jakies znaczenie? Czy przez te 3 miesiace moglaby sie rozwinac zakrzepica? Zaznaczam ze mam siedzacy tryb zycia, bardzo malo ruchu, praca siedzaca, staram sie miec wyorostowane nogi ale nie zawsze sie to udaje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...