Skocz do zawartości
Forum

Grzybica jamy ustnej/ ogólnoustrojowa


MaaNaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od jakiegos czasu podejrzewam u siebie grzybice ogólnoustrojową.
Pierwsze co mnie zaniepokoiło to nalot ja języku, pojawił sie juz ok 2 lata temu, ale teraz nasiliło sie to bardzo. Mam białe okręgi na języku (czasem znikaja po szczotkowaniu ale nie wszytskie)czuje cały czas jakby był opuchnięty, bywało tez pieczenie. Do tego doszedł przykry zapach z ust co jest dla mnie bardzo uciążliwe i wsydliwe..
Miałam robiony wymaz z języka, wyszedł skąpy wzrost Candida Al. Stomatolog powiedział ze kazdy ma takie grzyby w sobie i to nie oznacza choroby, jednak ja sie czuje okropnie z tym językiem i nie chodzi mi tu o jego wygląd, tylko o te dolegliwości. Poczułam ze temat został zamieciony pod dywan, poszłam na badanie żywej kropli krwi. Pani przkekazała ze krew jest zainfekowana grzybem. Niestety nie mogę tego dostrzeć na zdjęciach z badania..dołacze pare pod postem.
Kolejny znak to nawracające zakarzenia pochwy, białawy gęsty śluz, swędzenie. Ginekolog jedynie przepisuje globulki które mi i tak nie pomagaja, cały czas to samo.. jest bezsilna juz..
Czuje sie osłabiona, szybko się mecze, czuje sie jak starzec w ciele młodej osoby.
Nie wiem jakie kroki dalej poczynic, czy do jakiego lekarz się udać, bo jak przewanie mówie o moim języku to w ogle jakby nie było tematu, lekceważa to.. Jakiego specjaliste wybra, interniste, dentyste ...?
Jeśli ktoś ma / miał podobne "porzygody" proszę o odpowiedzi.

monthly_2015_09/grzybica-jamy-ustnej-ogolnoustrojowa_3296.jpg

monthly_2015_09/grzybica-jamy-ustnej-ogolnoustrojowa_3297.jpg

monthly_2015_09/grzybica-jamy-ustnej-ogolnoustrojowa_3298.jpg

monthly_2015_09/grzybica-jamy-ustnej-ogolnoustrojowa_3299.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...