Skocz do zawartości
Forum

Problemy ze zdrowiem


Anna8312

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mieszkam kilka lat w UK i bardzo choruję lecz lekarze angielscy nie chcą mnie leczyć i uparcie twierdzą że mam depresję a od jednego usłyszałam że mam początek schizofrenii. Nie wiem co mam robić więc piszę tutaj w nadziei że ktoś mi pomoże. Od samego początku mam problemy ze skórą: wychodzą czerwone plamy z białymi kreskami jak przy poparzeniu chyba i do tego bardzo to swędzi i piecze, stosowałam leki na alergie i mascie lecz ulgę przynosiło mi tylko chłodzenie tego miejsca. Mam lęki i koszmary w nocy. Gdy jestem sama w domu - codziennie przez większość dnia - słyszę jakby ktoś był w domu i dopada mnie lęk taki że dretwieje mi prawa cześć twarzy. Przedtem miałam częste pieczenia i bóle w klatce piersiowej lecz teraz to rzadkość a ból nie do zniesienia umiejscowił się w lewej pachwinie promieniujac na lewe udo i powoduje coś jak blokadę uniemożliwia mi chodzenie, kucanie, siadanie itp oraz ból w kostce promieniujacy na łydkę też lewą. Mam problem z obrazami - nie które obrazy zobaczone w tv lub internecie wywołują lęki u mnie doprowadzając mnie do płaczu. Zawsze miałam niskie ciśnienie lecz po ostatnim pobraniu krwi dziś mija 5 dzień mam skoki ciśnienia bóle głowy i gorące ciało lecz gorączki nie mam. Moje ciśnienie zawsze było w granicach 90/70 i czułam się super tylko w dzień zawsze musiała być godzinna drzemka. Teraz mam bóle głowy a ciśnienie 126 / 62 a po chwili mam wrażenie że odplywam a moje ciśnienie w ciągu kilku minut spada samo z siebie do 88/52. Przy czym moja skóra mnie parzy i jest mi zimno jak przy gorączce której nie mam. I jakby było tego mało kilka tygodni temu zachorowalam i miałam 40 stopni gorączki, lekarz przepisał mi penicyline lecz odstawiłam ja drugiej nocy gdyż meczyla mnie biegunka i siedziało całe ciało i miałam problemy z oddechem. Po tym zdarzeniu na wzgórzu lonowym zrobił mi się czyrak i nie mogę się go pozbyć. Stosuję maść ichtiolowa i co chwila coś z niego wycieka ale nie zmniejsza się ani wielkość ani ból. Byłam z tym u lekarza ale stwierdziła że to nic takiego i mogę iść do domu. Czyrak jątrzy mi się już ponad dwa miesiące. To chyba wszystko tak w skrócie. Bardzo proszę o pomoc bo życie mi ucieka a ja czuję się zbyt słaba żeby wstać z łóżka a co dopiero iść do pracy choć tak o tym marzę. Pozdrawiam serdecznie - Anna

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...