Skocz do zawartości
Forum

Dna moczanowa


Gość Gość007

Rekomendowane odpowiedzi

Choruję od około 8 lat. Początkowo były to niewielkie napady, łatwe do opanowania kolchicyną i lekami przeciwbólowymi. Miluritu nie biorę - jestem na niego uczulony, tylko dieta. Od początku sierpnia mam silne bóle stawów non stop, oba kolana, stawy skokowe, śródstopie. Codziennie jestem na silnych lekach przeciwbólowych. Nie mogę chodzić. Czy to dalszy rozwój tej choroby czy mogło się przyplątać coś jeszcze innego ? Wizytę u reumatologa mam dopiero za miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem musisz brać Milurit lub jakiś odpowiednik tego leku. Dość pozytywnie wpłynęła na mój stan zdrowia tzw. kuracja cytrynowa. Desperacko szukając ratunku (przy wzruszaniu ramionami przez lekarzy) sięgnąłem po cytryny (owoc mocno alkalizujący, tak, tak alkalizujący). Pomogło. Przez niemal dwa lata miałem spokój z dną. Ze względu na ilość soku cytrynowego do wypicia jest to jednak kuracja dość trudna - dla desperatów. Podobnie jak Ty nie zażywałem Miluritu ale w końcu doszedłem do wniosku, że to konieczne. Może powinieneś poeksperymentować. Każdy reaguje inaczej. Nie poddawaj się. Opanujesz to draństwo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...